HEARN CHCE DOPROWADZIĆ DO WALKI BROOKA Z EUBANKIEM JUNIOREM

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn dąży do organizacji walki byłego mistrza świata wagi półśredniej Kella Brooka (39-3, 27 KO) z wciąż dążącym do mistrzostwa Chrisem Eubankiem Juniorem (29-2, 22 KO).

- Rozmawiam z Kalle Sauerlandem (obecnym promotorem Eubanka Juniora - przyp.red.) o walce Brooka z Eubankiem Juniorem, myślę, że może to być historyczne wydarzenie - powiedział Hearn i nawiązał do wydarzeń z 2016 roku, gdy był promotorem Eubanka i chciał zorganizować jego walkę z Giennadijem Gołowkinem, ale ostatecznie nie zdołał dogadać się z Eubankiem i jego ojcem. 

Chrisa Juniora zastąpił Kell Brook i został przez Gołowkina ciężko pobity mimo mężnego występu. Teraz stosunki między Brookiem i Hearnem nie są najlepsze, Brook przystąpił do walki z Terence'em Crawfordem (przegranej przed czasem) w listopadzie zeszłego roku niejako na przekór Hearnowi. Promotor ma jednak nadzieję, że uda mu się doprowadzić do pojedynku brytyjskich gwiazd. Prawdopodobnie celuje w umowny limit wagowy. 

- Kell wziął walkę z Gołowkinem i popadł w pewnego rodzaju konflikt z Eubankiem. Myślę, że Brook musi na dobre wrócić do wagi junior półśredniej, jeżeli chce dalej walczyć. Eubank walczy oczywiście w średniej. Kiedy stwierdził ostatnio, że starcie z Brookiem byłoby dobrą walką na rozgrzewkę, Kell odpowiedział na wyzwanie - dodał szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-02-2021 11:54:32 
Skłaniałbym się raczej do walki Brooka z Khanem.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 28-02-2021 12:20:09 
Znowu jakieś nonsensowne zestawienia.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-02-2021 13:50:32 
Eubank to taki solidny gracz o legendarnym nazwisku, ale to nie jest materiał na mistrza, chyba, że z przypadku, choć przy dobrym zestawieniu może dać całkiem niezłe walki.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-02-2021 15:00:57 
Mam lepszy pomysł. Może by tak zestawić Brooka z powracającym po kontuzji Danielem Dubois? Jak widać Kell lubi być obijany przez większych i silniejszych. Dodatkowym bonusem będzie to, że co jak co, ale on na pewno nie rozwali Danielowi tego oka nadwyrężonego przez Joyce'a.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 01-03-2021 08:09:48 
Eddie lubi wpychać Brooka na miny, przecież to różnica przynajmniej 2 wag.
Albo wręcz odwrotnie, po znajomości załatwia mu duże strzały finansowe o małym sensie sportowym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.