CARL FRAMPTON vs JAMEL HERRING 3 KWIETNIA W DUBAJU

W tą sobotę w Londynie miało dojść do walki Jamela Herringa (22-2, 10 KO) z Carlem Framptonem (28-2, 16 KO) o należący do Amerykanina pas WBO w wadze super piórkowej. Jak pisaliśmy tydzień temu, Frampton doznał kolejnej kontuzji ręki i pojedynek z Herringiem został przełożony. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie nowej daty i miejsca.

CONLAN WYSTĄPI WIOSNĄ W DUBAJU NA GALI HERRING vs FRAMPTON? >>>

Pojedynek Frampton vs Herring odbędzie się ostatecznie 3 kwietnia w Dubaju. Na tej samej gali wystąpi być może inny irlandzki gwiazdor - mistrz świata i mistrz Europy w boksie olimpijskim (a także brązowy medalista igrzysk w Londynie) Michael Conlan (14-0, 8 KO). 

Przypomnijmy, że w 2020 roku Frampton walczył tylko raz - pokonał w sierpniu przed czasem Darrena Traynora. Tylko jeden pojedynek stoczył również w zeszłym roku znacznie przewyższający Framptona (byłego mistrza świata wagi super koguciej i piórkowej) warunkami fizycznymi były żołnierz Marines Jamel Herring, który pokonał we wrześniu Jonathana Oquendo.

Jeżeli ''Szakal'' Frampton wygra w Dubaju, może go w tym roku czekać w Belfaście wielki pojedynek z wicemistrzem olimpijskim z Rio, wyjątkowo utalentowanym byłym mistrzem świata zawodowców w wadze piórkowej - Shakurem Stevensonem (15-0, 8 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.