OGŁOSZENIE WALKI FURY vs JOSHUA JUŻ W TYM TYGODNIU?

Ogłoszenie największej możliwej walki we współczesnym boksie - planowanego na czerwiec pojedynku mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) - jest prawdopodobnie kwestią najbliższych tygodni, być może nawet dni.

HEARN O UDZIALE KINAHANA W ORGANIZACJI WALKI FURY vs JOSHUA >>>

- Za mną kolejne pozytywne spotkanie. Ludzie z 258 Management poinformowali mnie, że wszystko się ładnie układa. Na bieżąco będą informowali Eddie'ego (Hearna, promotora Joshuy - przyp.red.) o najświeższych nowinach. Wkrótce usłyszycie je ode mnie - stwierdził Joshua.

Przypomnijmy, że AJ rozwija się nie tylko na polu sportowym, ale także biznesowym. Inwestuje w przeróżne przedsięwzięcia, ale najgłośniej jest o założonej przez niego firmie menadżerskiej, wspomnianej 258 Management. Dba ona o interesy m.in Joshuy Buatsiego i Lawrence'a Okoliego, a w styczniu ogłoszono, że zaopiekuje się synem Ricky'ego Hattona - Campbellem Hattonem. Jak widać 258 Management jest również mocno zaangażowana w negocjacje w sprawie walki Joshuy z Furym. W mediach społecznościowych huczy zresztą od dziennikarskich plotek, według których jeszcze w lutym możemy poznać szczegóły pojedynku o wszystkie pasy królewskiej dywizji - przede wszystkim dokładną datę i lokalizację. 

Joshua i Fury skrzyżują rękawice poza zmagającą się z pandemią koronawirusa Wielką Brytanią, w gronie kandydatów na potencjalnych organizatorów są (a w każdym razie byli jeszcze niedawno) Arabia Saudyjska, Katar, Stany Zjednoczone, Australia i Singapur. W drugiej połowie roku dojdzie zapewne do rewanżu, a już za pierwszą walkę Fury i Joshua mogą otrzymać nawet po 100 milionów dolarów (a może nawet funtów) na głowę. W pierwszej walce podział będzie więc rozłożony w stosunku 50/50. Natomiast w drugiej walce w stosunku 60/40 na korzyść zwycięzcy pierwszego starcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-02-2021 22:25:14 
A nie lepiej powrót do przeszłości, a co za tym idzie coś w stylu "Ogłoszenie walki Fury vs Joshua już w poprzednim tygodniu?"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.