GROMDA 4 JUŻ W PIĄTEK - 'PSYCHO' WSKAKUJE DO TURNIEJU

Kontrowersyjny Adam "PSYCHO" Lazar uzupełnia stawkę i wskakuje do turnieju walk na gołe pięści. Gala GROMDA 4 już w piątek!

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. "PSYCHO" wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kiedy widzi krew, budzi się w nim bestia. Ale żeby wygrać turniej, będzie musiał wygrać aż trzy walki.

Już za cztery dni - 26 lutego, kibiców sportów walki czeka kolejny niezapomniany "Krwawy Piątek" z GROMDĄ! W cieszącej się coraz większą popularnością turniejowej formule walk na gołe pięści znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym "VASYLEM" w starciu o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja gali tylko w systemie PPV. Dostęp do transmisji możesz już teraz kupić TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-02-2021 22:34:14 
Eee... No więc jeśli ten człowiek przed wejściem na ring będzie wyglądał jak na tym zdjęciu, to powinien zjawić się lekarz i go stamtąd zabrać. Po pierwsze z powodu kondycji na dwie minuty, po drugie z powodu odwodnienia i co za tym idzie, po trzecie - zagrożenia zawałem. Oraz towarzyszącemu odwodnieniu zwiększonemu ryzyku urazów mózgu.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 23-02-2021 00:38:38 
Czego urazów? :)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-02-2021 09:52:06 
@Callisto
No..eee... w tym przypadku? Wewnątrzczaszkowego procesora do sterowania układem ruchowym i żuchwą. Ale bez tego żyć się nie da.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.