CZUDINOW Z CHILEMBĄ NA REMIS PLUS DACYK I INNE 'FREAK FIGHTY'

Dziwactwa doszły do nas, doszły więc również do Rosji. Przynajmniej walka wieczoru miała coś wspólnego ze sportem i boksem. Ale po kolei.

Maksim Nowosiełow, który odsiedział 18 lat za zabójstwo, miał 190-kilogramowego Denisa Wiłdanowa na deskach w trzeciej rundzie, a w czwartej wygrał przez TKO. Dodajmy, że tryumfator ważył niewiele mniej...

Nieobliczalny, zdaniem wielu psychicznie chory Wiaczesław Dacyk, to kolejny bokserski debiutant z bogatą kryminalną przeszłością. Ale on pokazywał w przeszłości, gdy ważył dużo mniej, jeszcze przed odsiadką, że walczyć potrafi. Naprzeciw niego stanął Tyson Dijon, który... wyleciał w czwartej rundzie z ringu po prawym podbródku Dacyka. Ale nie był to cios na punkt. Wrócił na ring, lecz nie chciał kontynuować pojedynku. Obaj na zdjęciu u góry.

Strongman Michaił Koklajew zmierzył się z zawodnikiem MMA Artemem Tarasowem i wygrał na punkty po czterech dwuminutowych rundach.

No i na szczęście na koniec trochę prawdziwego sportu... W walce wieczoru były mistrz świata federacji WBA kategorii super średniej Fiodor Czudinow (23-2-1, 16 KO) zremisował z doświadczonym i cenionym Isaakiem Chilembą (26-7-3, 10 KO). Po ostatnim gongu na kartach sędziów rezultat brzmiał 97:93, 94:97 i 95:95.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-02-2021 07:34:50 
Taki trochę ruski cyrk z tymi freak fightami, ale ok dla każdego coś dobrego. W roli komentatora świetnie sprawdził się Valuev no i jak było widać ruskie nie dali się ogłupić, u nich pełne trybuny...
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 21-02-2021 11:32:27 
A już miałem obstawić wczoraj Chudinowa. Remis to jednak niespodzianka.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-02-2021 14:36:16 
Nowosiołow, ciekawa postać i dość popularna w Rosji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.