CALLUM JOHNSON: NAJPIERW JOE SMITH, POTEM REWANŻ Z BETERBIJEWEM

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Callum Johnson (18-1, 13 KO) zamienił Eddiego Hearna na Franka Warrena. Jakie plany ma nowy promotor?

Warren ściśle współpracuje z Bobem Arumem i jego stajnią Top Rank. A przecież Arum rozdaje karty w limicie 79,4 kilograma. Pasy WBC i IBF należą do Artura Beterbijewa (15-0, 15 KO), zaś o wakujący tytuł WBO powalczą Joe Smith Jr (26-3-1, 21 KO) - kolejny zawodnik Top Rank, z Maksimem Własowem. I tu ma się znaleźć miejsce dla Johnsona.

- Wznowiłem współpracę z Frankiem, a on ma bardzo dobre relacje z federacją WBO. Jestem podekscytowany perspektywą walki z Joe Smithem. Już kiedyś były przymiarki do naszej potyczki, lecz wtedy nie udało się tego zmaterializować. Właśnie tą drogą chcę iść, w stronę walki ze Smithem. Gotowy do rewanżu jest Artur Beterbijew, lecz nie jestem głupi. To najlepszy obecnie zawodnik, a ja pauzuję już od dwóch lat. Muszę najpierw wrócić, stoczyć ze dwie walki i dopiero wtedy mogę myśleć o Beterbijewie. Najpierw chcę zdobyć pas WBO, a dopiero wtedy wyjdę do Beterbijewa w unifikacji. To jest mój plan i moje ambicje - nie ukrywa Johnson, jeden z najmocniej bijących pięściarzy świata wagi półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-02-2021 18:32:57 
Nebude to fungovat,choć marzenia piękna rzecz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.