CONLAN WYSTĄPI WIOSNĄ W DUBAJU NA GALI HERRING vs FRAMPTON?

Jeden z najlepszych irlandzkich pięściarzy ostatniej dekady, mistrz świata i mistrz Europy w boksie olimpijskim (a także brązowy medalista igrzysk w Londynie) Michael Conlan (14-0, 8 KO) miał w grudniu walczyć z byłym mistrzem świata Isaakiem Dogboe, ale doznał kontuzji. Wróci na ring prawdopodobnie 27 marca lub 3 kwietnia w Dubaju, na gali Carl Frampton vs Jamel Herring.

FULTON: ZRUJNUJĘ MARZENIA CONLANA O TYTULE MISTRZOWSKIM >>>

Pierwotnie mówiło się o powrocie Conlana w ojczyźnie, jednak jego promotor - szef grupy Top Rank Bob Arum - został zmuszony do przełożenia wspomnianej walki mistrzowskiej z powodu kontuzji Framptona. Conlan ma wzmocnić atrakcyjność dubajskiej imprezy, choć irlandzcy kibice zawodników z Belfastu (zarówno Conlan, jak i Frampton pochodzą z tego miasta) z pewnością będą zawiedzeni.

Kto będzie rywalem Conlana na wiosnę? Trudno powiedzieć, nazwisko Dogboe w tym momencie nie pada. W swojej ostatniej dotychczas walce, w sierpniu zeszłego roku na gali Frampton vs Traynor w londyńskiej York Hall Conlan wygrał przed czasem z Sofiane Takouchtem.

Przypomnijmy na koniec, że jeśli ''Mick'' wygra wiosenny pojedynek, latem lub jesienią ma zaatakować pas mistrza świata w walce ze świeżo upieczonym mistrzem świata WBO wagi super koguciej - Stephenem Fultonem. Conlan to bowiem obecny numer jeden rankingu WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-02-2021 21:25:12 
Pierwsze zdjęcie to ewidentnie mowa nienawiści:) w takim Singapurze jako niepokorny pewnie miałby przechlapane, a w Chinach by mu punktów ubyło i nici z podróżowania transportem publicznym,za to w Dubaju zapłacą mu wodą, która w tamtych rejonach wydaję się być na wagę złota.
 Autor komentarza: FajterZTomaszowa1
Data: 20-02-2021 16:07:50 
Dlaczego irlandzcy kibice zawodników z Belfastu mają być niezadowoleni?
 Autor komentarza: FajterZTomaszowa1
Data: 20-02-2021 16:11:31 
Gdzie jest ten pijak Tomasz, znalazłem w końcu pracę,nikt mi nie wmówi więcej, że jestem na garnuszku mamusi. A jak ktoś chce na solo to wiadomo gdzie mnie szukać, Tomaszów Mazowiecki zaprasza, Rollins rulezzz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.