WOJNA BERCHELT vs VALDEZ: TYPY ZEBRANE PRZEZ REDAKCJĘ BOXING NEWS

Już jutro w Las Vegas wielka meksykańska wojna: mistrz świata WBC wagi super piórkowej Miguel Berchelt (37-1, 33 KO) skrzyżuje rękawice z byłym czempionem wagi piórkowej, Oscarem Valdezem (28-0, 22 KO). Oto typy utytułowanych bokserów i innych ludzi boksu, które zebrała redakcja brytyjskiego Boxing News, najstarszego wciąż ukazującego się magazynu bokserskiego.

Carl Frampton (były mistrz świata dwóch kategorii): Mocno stawiam na Berchelta. Valdez pokazał kilka słabości w walce z Adamem Lopezem, ale teraz znany z pracy z Canelo trener Eddy Reynoso próbuje zmienić boks Valdeza na bardziej techniczny i wyrachowany. Myślę jednak, że Berchelt wygra do końca piątej lub szóstej rundy przez nokaut.

Paul Smith (były pretendent do tytułu mistrza świata): Berchelt może pokonać Valdeza. Myślę, że większy zawodnik będzie miał przewagę, a ''Skorpion'' ma też inne atuty. Obaj zapomną o strategii, to Meksykanie, nie dadzą rady oszukać swojej natury. Berchelt wygra moim zdaniem przed czasem w końcowych rundach

Natasha Jonas (zawodniczka czołówki światowej boksu zawodowego, medalistka mistrzostw świata): to wspaniała walka. Myślę, że może dojść do niespodzianki, stawiam na lepszy boks Valdeza i jego zwycięstwo.

Jamie Sanigar (menadżer): dwóch meksykańskich wojowników w szczycie swoich karier: ten pojedynek ma potencjał na walkę roku. Stawiam na Berchelta przed czasem pod koniec walki. Będzie używał dobrych kątów ataku i uderzał z góry, żeby rozbić nową, lepszą wersję Valdeza. Jednak przedtem ''Skorpion'' przejdzie trudne chwile, zostanie zraniony.

Andy Clarke (komentator): Berchelt wygra po naprawdę dobrej, emocjonującej walce. Stawiam na niego, bo walczy w wadze super piórkowej od dziesięciu lat, a Valdez jest w tej kategorii właściwie nowicjuszem. Ostatnie wygrane Berchelta przez czasem w walkach z Sosą i Vargasem pokazują, jak destrukcyjny jest boks ''Skorpiona''. To kapitalny pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-02-2021 18:30:47 
Berchelt po wojnie, pod koniec walki. Taki sobie typ zarzucę :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.