CHARLO OFERUJE BENAVIDEZOWI UMOWNY LIMIT

Jermall Charlo (31-0, 22 KO) to mistrz WBC wagi średniej. Z kolei David Benavidez (23-0, 20 KO) już dwukrotnie zasiadał na tronie WBC w super średniej. Ostatnio stracił pas, bo przekroczył górną granicę wynoszącą 76,2 kilograma, ale zapowiada, że wróci jeszcze do swojej dywizji. Charlo proponuje mu walkę, ale domaga się, by jego rodak zszedł jeszcze trochę niżej.

- Ja chodzę w wadze średniej, on w super średniej. Chcę dopaść tego sk...a, spotkajmy się więc gdzieś po środku. Ja się piszę na coś takiego - mówi Charlo, oferując umowny limit 165 funtów, czyli 74,8 kilograma. Ale to chyba mało realne, skoro Benavidez nie potrafił wykręcić ostatnio 76,2 kg.

BENAVIDEZ CHĘTNIE PRZYWITA CHARLO WŚRÓD SUPER ŚREDNICH >>>

Charlo wcześniej zapowiedział, że dla Canelo pójdzie do wagi super średniej, lecz od Benavideza oczekuje trzech funtów, czyli 1,35 kilograma, mniej. David zapowiedział, że przyciśnie pasa i wróci na dobre do kategorii super średniej. Kolejną walkę, właśnie w limicie 76,2 kilograma, stoczy 13 marca. Jego rywalem będzie Ronald Ellis (18-1-2, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-02-2021 18:01:31 
Charlo: zawalcze z Benavidezem jak bedzie wysuszony na wiór z sila na 5 rund. Dla kanelo moge wejsc nawet z opona na brzuchu bo to jak wygrana na loterii.

Charlo jako mistrz SW jest Davidowi niepotrzebny, teraz kazdy chce zaistniec w SWM zeby dostac wyplate od Canelo (ktory i tak jest zajety w tym roku, no moze ew grudzien wchodzi w gre). Więc Charlo jak chce zebrac kase w grudniu to placz nie placz musialby wyjsc do Benavideza w 168, watpie jednak zeby wygral z mlodym bo DB wydaje sie byc olbrzymim talentem. Charlo to oczywiscie tez kawal boksera, w sile wieku z doswiadczeniem ale chyba jednak za maly
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-02-2021 19:30:04 
Jakby się tak odchudził to przeciąg go zdmuchnie z ringu. Pomysł głupi i nie mający nic wspólnego ze sportem,co zresztą nie raz pokazała historia.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-02-2021 20:47:54 
umowne limity powinny być zwyczajnie, zabronione. Nie mieścisz się w danej kategorii, idziesz wyżej.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 19-02-2021 20:57:18 
Charlo zachowuje się jak pajac. Czemu nie pójdzie dalej i nie zaproponuje tego samego Fury'emu? Limit umowny 80 kg. Żeby potem móc mówić, że Fury przed nim tchórzy. A tak w ogóle to ważenie powinno być w dniu walki. Wtedy raz na zawsze skończyłyby się numery z "suszeniem" a kategoria wagowa "bridgerweight" nabrałaby sensu.
 Autor komentarza: tapir
Data: 19-02-2021 21:04:51 
Jeśli jest obopólna zgoda to nie ma czego zabraniać. Charlo ewidentnie chce osłabić Benawideza, podczas gdy sam ma warunki na SS.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.