Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-14

 
POWIETKIN O WYCISKANIU SZTANGI, PODCIĄGNIĘCIACH, KLICZCE

- Rano biegam, trenuję na drążkach gimnastycznych, poręczach, robię pompki, przysiady. Po południu boks - m.in. tarczowanie. Wieczorem praca z ciężarami: sztanga, kettlebels - opowiada o swojej strukturze treningowej Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO), który 6 marca po raz drugi zmierzy swe siły w starciu z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO).


WIDEO: WIELKA WOJNA I SENSACYJNY NOKAUT! WARRINGTON vs LARA

Mauricio Lara (22-2, 15 KO) stał się wczoraj na gali w Londynie autorem sensacji. Skazywany na porażkę Meksykanin znokautował po wielkiej wojnie niepokonanego Josha Warringtona (30-1, 7 KO), którego Brytyjczycy przedstawiali jako lidera wagi piórkowej. Warrington to wspaniały wojownik, ale nie był gotowy na moc 22-latka z Mexico City. Nokaut był bardzo brutalny, oby ze zdrowiem Josha było wszystko w porządku.
JARED ANDERSON: NADAL BĘDĘ WALCZYŁ Z INNYMI PROSPEKTAMI

Jared Anderson (8-0, 8 KO) pokazał wczoraj w walce z Kingsleyem Ibehem (5-2-1, 4 KO) na gali w Las Vegas, że może być w najbliższych latach jedną z najważniejszych postaci w królewskiej dywizji. Amerykanin zdominował groźnego Nigeryjczyka i zakończył pojedynek efektownym lewym sierpowym. Po wszystkim ogłosił, że nadal będzie szukał pojedynków z innymi prospektami.


CZERNINA: POLSKIE PISANIE O BOKSIE (KONKURS)

Dzień premiery 'Polskiego pisania o boksie' uderzy wkrótce w scenę z impetem prawego prostego Wacha. W oczekiwaniu na egzekucję możecie wziąć dziś udział w konkursie. Zwycięzcy otrzymają trzy książki z autorskimi dedykacjami, wysłane w dniu premiery lub wcześniej.


HEARN: WARRINGTON BĘDZIE CHCIAŁ REWANŻU Z LARĄ, MA DO TEGO PRAWO

Josh Warrington (30-1, 7 KO) zwakował w styczniu pas IBF wagi piórkowej, gdyż miał wiosną stoczyć bardziej kasową walkę niż obowiązkowa obrona (rewanż z Kidem Galahadem). Wczoraj miał zaś zrzucić ringową rdzę w walce z Mauricio Larą (22-2, 15 KO) na gali w Londynie. Walka okazała się jednak wielką wojną i katastrofą dla Brytyjczyka. Jego promotor, Eddie Hearn mówi już o rewanżu.