Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-06

 


ROBERT PARZĘCZEWSKI: NAJWIĘKSZE PRETENSJE MAM SAM DO SIEBIE

Robert Parzęczewski (25-2, 16 KO) wróci na ring 19 marca podczas gali MB Boxing Night 9. Harmonijnie rozwijająca się kariera pięściarza z Częstochowy załamała się we wrześniu ubiegłego roku, gdy nieoczekiwanie znokautował go Szerzod Chusanow (22-1-1, 10 KO). Rewanż z Uzbekiem jest w planach na drugą połowę 2021 roku, ale najpierw formę 'Araba' sprawdzi twardy Facundo Nicolas Galovar (10-5-2, 7 KO).


ORTIZ JR vs HOOKER: WYPOWIEDZI Z PIERWSZEJ KONFERENCJI

Rywalizujący w wadze półśredniej, uważany za jednego z najlepszych prospektów na świecie 22-letni Vergil Ortiz Jr (16-0, 16 KO) zmierzy się 20 marca na gali w Dallas z Maurice'em Hookerem (27-1-3, 18 KO), byłym mistrzem świata WBO wagi junior półśredniej. Za nami jest już pierwsza konferencja przed tym hitowym pojedynkiem.


ALLEN I CHARLES: JOSHUA MUSI CELOWAĆ GŁÓWNIE W KORPUS FURY'EGO

Planowany na czerwiec pojedynek o wszystkie pasy wagi ciężkiej - Tyson Fury vs Anthony Joshua - budzi ogromne emocje i napędza dyskusję ekspertów. Oto ostatnie wypowiedzi na temat największej możliwej walki we współczesnym boksie, tym razem głos zabrali Dave Allen (sparował zarówno z Furym, jak i z Joshuą) i Don Charles, były trener dwukrotnie pokonanego przez Fury'ego Derecka Chisory.