HEARN: PLANT vs BENAVIDEZ W MAJU, ZWYCIĘZCA DLA CANELO

Caleb Plant (21-0, 12 KO) vs David Benavidez (23-0, 20 KO) w maju, zwycięzca dla Saula Alvareza (54-1-2, 36 KO) w okolicach września? Za takim rozwiązaniem optuje Eddie Hearn, jeden z najmocniejszych, o ile nie najmocniejszy promotor na rynku światowym.

ANDRE WARD: PLANT SPRAWI PROBLEMY NAWET CANELO >>>

Szef grupy Matchroom Boxing docenia wysoką klasę bokserską mistrza federacji IBF, ale w opinii Brytyjczyka osiągnięcia Planta nie dorównują jego zdolnościom. – Uważam, że to znakomity pięściarz, ale bądźmy szczerzy – ma słabe resume, naprawdę słabe. To jednak nie jego wina i nie dlatego, że nie ma umiejętności na pokonanie najlepszych super średnich. On po prostu z nimi nie walczy. Tak więc, w idealnym świecie, jako kibic, chciałbym zobaczyć walkę Caleba z Davidem Benavidezem, w maju – stwierdził podczas podcastu The Ak & Barak Show Hearn.

- Potem wygrany zaboksowałby z Canelo Alvarezem. Mam tylko nadzieję, że Caleb nie pozostanie bez aktywności przed tą walką, gdyż czuję, że to będzie wielki pojedynek, a może być znacznie większy, jeśli podejmie właściwe kroki i zawalczy z odpowiednimi przeciwnikami, ponieważ jego talent jest naprawdę duży – dodał 41-latek.

Przypomnijmy, że pochodzący z Tennessee pięściarz zdeklasował minionej soboty Caleba Truax (31-5-2, 19 KO), broniąc po raz trzeci tytułu IBF. Popularny Canelo ma skrzyżować rękawice 27 lutego z Avnim Yildirimem (21-2, 12 KO), dogadany ma też pojedynek z Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO), który miałby mieć miejsce na początku maja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: constantine
Data: 04-02-2021 14:24:11 
1. Caleb boksuje dla PBC (no chyba, że Haymon z Hearnem się dogadają)
2. Caleb złamał rękę, więc prawdopodobnie nie miałby wystarczająco czasu na jej regenerację. Chyba, że zawalczyłby w np. lipcu, a pojedynek z Canelo odbyłby się później
3. Będę się powtarzał, ale Caleb potrzebuje walki z takim fizycznym i mocnym zawodnikiem jak Benavidez przed walką z Canelo. Zgodzę się z Eddiem, iż dzięki temu wejdzie na wyższy poziom
 Autor komentarza: Zartan
Data: 05-02-2021 09:01:52 
Na dobrą sprawę to ani jeden ani drugi porządnie nie przetestowani. Jak ta tą kategorię wagową to są mega byki z mega warunkami. Gdybym miał stawiać to minimalnie przychylam się w stronę Benavideza. Idealny czas na taką walkę.
 Autor komentarza: holy
Data: 05-02-2021 10:10:50 
Dobry pomysł na tę walkę. Jestem za.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.