BRONER PROPONUJE MAYWEATHEROWI POKAZÓWKĘ ZA 30-50 MILIONÓW

Mimo pandemii boks ma się całkiem dobrze, ale jeden z bokserskich trendów - lukratywne pokazówki gwiazd - zaczął iść w absurdalnym kierunku. Świadectwem tego jest świeżutka instagramowa propozycja, jaką składa były mistrz świata czterech kategorii - Adrien Broner (33-4-1, 24 KO) - pozostającemu na sportowej emeryturze Floydowi Mayweatherowi.

BRONER: PLANUJĘ TRZY WALKI W TYM ROKU, TAKŻE W PPV >>>

- Skoro Floyd obiecał mi potyczkę sparingową, to możemy równie dobrze zrobić publiczną pokazówkę, świat zapłaci, żeby oglądać naszą robotę. Moją i mojego starszego brata. Dlaczego nie mamy zarobić trzydziestu czy pięćdziesięciu milionów za dobry boks? Zróbmy razem hajs, możesz mnie też przy okazji czegoś nauczyć Floyd. Powinieneś dać młodszemu bratu życiową szansę - stwierdził ''The Problem''.

Przypomnijmy, że 20 lutego Mayweather miał się zmierzyć w pokazowym starciu z youtuberem Loganem Paulem, ale na razie ten pojedynek został przełożony na inny termin. 17 kwietnia czeka nas natomiast starcie drugiego z braci Paul - Jake'a (2-0, 2 KO) - który zmierzy się w walce bokserskiej z byłym zawodnikiem UFC, Bellatora i ONE - Benem Askrenem.

Adrien Broner wróci natomiast 20 lutego na ring po ponad dwóch latach przerwy w pełnoprawnej walce z Jovaniem Santiago (14-0-1, 10 KO), który zastąpił chorego na COVID-19 Pedro Campę. Plan Bronera to trzy walki w tym roku i chyba lepiej dla niego i kibiców byłoby, gdyby tylko na tym planie się skupił, zamiast szukać milionów w niesmacznej pokazówce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 01-02-2021 17:05:29 
już widzę, jak ludzie wykupują PPV za 50mln dolców z takiego sparingu ;)
 Autor komentarza: MODM
Data: 01-02-2021 18:41:12 
Porażka
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-02-2021 20:27:25 
Broner się ośmiesza takimi propozycjami, takie wazeliniarstwo jest żenujące, ale widać u Bronera też desperację i pogoń za szybkim zarobkiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.