DUBOIS WRÓCI NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA?

Po listopadowej porażce z Joe Joycem (12-0, 11 KO) o Danielu Dubois (15-1, 14 KO) zrobiło się nieco ciszej. Wygląda jednak na to, że ''Dynamit'' leczy powoli dolegliwości związane z pękniętym oczodołem pod lewym okiem i powinien niedługo dostać zielone światło na powrót do ringu. Takie informacje dobiegają przynajmniej od jego promotora Franka Warrena.

Zdaniem szefa grupy Queensberry Promotions młody pięściarz odciął się od otoczenia, dochodzi do zdrowia i będzie być może gotowy do powrotu za około kwartał. – On nie jest zainteresowany mediami społecznościowymi, co jest naprawdę dobre. Chce wrócić do gry i walczyć – rzekł 68-latek.

- Widziałem się z nim w zeszłym tygodniu. Nie jest typem gaduły, raczej nieco filozofował. Stwierdził, że ból spowodowany kontuzją przeszywał mu głowę.

- Powiedział, że stało się i musi przejść na tym do porządku dziennego. Teraz ciąży na nim presja, ale to nie tak, że dostał ciężkie lanie, czy został znokautowany. Jeśli zostałby poddany rundę wcześniej, dwóch sędziów wskazywało jego prowadzenie na kartach punktowych.

- Doktor jest zadowolony z tego, jak pęknięcie się zagoiło. Musi jeszcze ponownie przyjrzeć się siatkówce Daniela, ale mam nadzieję, że wszystko będzie wtedy w porządku i Daniel będzie mógł wrócić do pełnego treningu.

- Chcielibyśmy jego powrotu pod koniec kwietnia, może w maju. Wszyscy jesteśmy rozczarowani tym, co się stało, ale on jest młody i nie zamierzamy go z niczym pospieszać – zakończył Brytyjczyk mający w swojej stajni takie gwiazdy jak Tyson Fury czy Carl Frampton.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-01-2021 16:46:30 
Jak już Joyce przegra walkę o pas to może rewanżyk?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 28-01-2021 16:55:56 
@teanshin
w najblizszym czasie to chyba niemozliwe - po 1. DDD musialby zasluzyc, 2. JJ mialby wiele, lepszych opcji, 3. druga polowa walki byla juz jednostronna (mimo, ze na pewno wplyw na to miala kontuzja) 4. team DDD i pewnie on sam, wiedza ze musza nabrac doswiadczenia.

Rewanz bedzie mozliwy po odbudowie mlodego jakiejs porazce JJ i tylko jezeli obydwaj nie beda mieli lepszych opcji co jest watpliwe, patrzac na roznice wieku nie spotkaja sie rowniez na stare lata
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-01-2021 18:48:58 
Jedno jest pewne, nawet jak wróci to każdy przeciwnik Daniela będzie wiedział w co celować..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.