ROBERT PARZĘCZEWSKI - WALKA Z CIENIEM (WIDEO)

Robert Parzęczewski (25-2, 16 KO) na pełnych obrotach trenuje do powrotu na ring. Prezentujemy Wam urywki jego treningu i walkę z cieniem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-01-2021 20:32:53 
"ROBERT PARZĘCZEWSKI - WALKA Z CIENIEM" Jest szansa że wygra ;)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-01-2021 21:45:39 
Nooo... Wiele zależy od tego, z czyim cieniem Robert walczy. Bo cień takiego Benavideza czy innego Berlangi może mu nieźle gruchnąć. Ale należy pokładać ufność w trenerze, że jakiegoś nieodpowiedniego cienia na salę nie wpuści, żeby się Arab potem nie musiał odbudowywać. Z jakimś stosowniejszym cieniem :P
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 23-01-2021 07:44:04 
A zupełnie na poważnie,
brak dłuższych serii, ciosy bite bez finezji na siłę, głowa sztywna, balans sztywny, wszystko wygląda szkolnie prawidłowo ale żadnej bokserskiej fantazji i wyjątkowości w tym nie ma - czyli równa się to czemuś solidnie polskiemu i nic więcej.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-01-2021 14:29:00 
Agresia Parzęczewskiego wygląda dobrze w ringu.
Dynamikę też ma wartą uwagi.
Odchylenia i uniki są ok.
To że zdaje ciosy proste na dół z głową prostą to jego wybór.
Ja się mogę bardziej skręcić(i czuję się bardziej bezpiecznie) jak przeniosę bardziej ciężar ciała na przeciwną nogę i przy okazji pochylę głowę na tą stronę.

Niestety brak dłuższej kariery amatorskiej w tym walk międzynarodowych i tytułów sprawia, że doświadczeni bokserzy są go w stanie zaskoczyć.
Pozostaje nadrabiać sparingami z najlepszymi na świecie, tak jak to robił Maciej Sulęcki. Z tego co pamiętam to sparował z Kesslerem który przez wielu podawany jest jako wzór.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.