HEARN: BROOK vs KHAN TO NADAL RÓWNE I INTRYGUJĄCE ZESTAWIENIE

Nigdy nie jest za późno – taką dewizą kierowałby się Eddie Hearn, organizując walkę Kella Brooka (39-3, 27 KO) z Amirem Khanem (34-5, 21 KO). Obaj pięściarze mają już najlepsze lata za sobą, nadal jednak ich nazwiska są na tyle mocne, by - w połączeniu z wzajemną niechęcią – dobrze sprzedać ten pojedynek.

KHAN: CZAS NAJWYŻSZY POKAZAĆ BROOKOWI MIEJSCE W SZEREGU >>>

Szef grupy Matchroom Boxing jest chyba podobnego zdania, gdyż z chęcią wziąłby udział w organizacji takiego przedsięwzięcia, mimo że nie posiada już praw promocyjnych do żadnego z nich. – To nie jest już tak duże jak kiedyś, ale nadal chętnie zobaczyłbym tę walkę – powiedział reporterom Sky Sports Hearn. – Piszę z Kellem i rozmawiałem z Amirem, nadrobimy zaległości. To wciąż wyrównane, intrygujące zestawienie. Nie jest to pojedynek do zrobienia od razu, ale jeśli usiądziemy i wszystko się ułoży? Z przyjemnością bym to zobaczył – dodał 41-latek.

- Khan udzielił wywiadu, mówiąc "Chętnie zaboksowałbym z Brookiem i znokautował go". Pomyślałem wtedy "Chciałbym, żebyś powiedział to trzy lata temu!". Słyszałem to już wcześniej. Khan nie boksował już od dłuższego czasu, jego ostatnią walką była porażka z Crawfordem. Brook również wraca po porażce z Crawfordem, więc jest to kolejny punkt zaczepienia. To zawsze będzie pikantne zestawienie. Jeśli jest to do zrobienia, możliwe, że to zobaczymy – zakończył najmocniejszy na Wyspach, a może i na świecie promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bonk
Data: 21-01-2021 17:41:49 
Sportowo ma to mniej więcej takie znaczenie jak zrobienie dzisiaj walki Szpilka-Zimnoch
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-01-2021 08:11:23 
A ja chętnie to zobaczę nawet teraz i stawiam na Kella przed czasem..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.