OGRÓD FURMANA (8): TOP 10 WALK POLSKO-POLSKICH W ROKU 2021

Wracamy na Ogród Furmana. Co ciekawego w roku 2021? Spróbowałem ułożyć swoją listę dziesięciu najciekawszych walk polsko-polskich, biorąc oczywiście pod uwagę konflikt telewizyjny konkurujących z sobą stacji. Oto moje TOP 10 - zapraszam do dyskusji i Waszych typów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-01-2021 21:26:43 
Głowacki z Cieślakiem to tak w stylu Hansa Christiana Andersena:) niemniej ponoć bajki czasami się spełniają.Szpilka z Włodarczykiem jak najbardziej i jak najszybciej, bo za chwilę ich termin ważności minie i mało kto będzie chciał to kupić.
 Autor komentarza: khorne
Data: 18-01-2021 09:44:22 
ich termin już dawno minął. Jeden przewraca się od podmuchu ukraińskiego journeymana i ucieka przed walką choćby z takim Różańskim, drugi emeryt bojący się zadać ciosu o mózgu czereśni siedzący w pierdlu za totalnie idiotyczną rzecz.

Osobiście z chęcią zobaczyłbym Masternaka z Głowackim, względnie Czerkaszyna z Parzęczewskim
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-01-2021 09:56:50 
Wymieniłeś dwie walki, które nie dojdą do skutku, na pewno, a ja starałem się grzebać w takich parach, które - przy odpowiednim "podmuchu wiatru", są realne do zrobienia.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 18-01-2021 10:23:15 
Janik vs Zimnoch to chyba dla sadystów. Pierwszy to nietrenujący emeryt, drugi - wrak z problemami psychicznymi. Olaś vs Jakubowski? Czemu nie. Po tej walce być może Olaś w końcu zacząłby brać poważnych przeciwników a Jakubowski zajął się karierą na YT czy innej społecznościówce. Talarek z Norbim ok, Czyżyk vs Augustynik - jak najbardziej. Jeżewski vs Balski? Eeee... Jeżewski powinien odpuścić boks i zająć się zdrowiem. Balski niech idzie utartą drogą. Piętnastu bumów, wpierdol od kogoś poważniejszego, ale o pas albo półpasiec i emerytura. Nic więcej nie osiągnie.

Szpilka vs Włodarczyk? Na razie kompletnie nierealne. Włodarczyk ma co najmniej 3 miesiące pauzy a w perspektywie nawet pół roku, jeśli nie wyjdzie "za dobre sprawowanie". Więc "ta walka nie ma prawa się odbyć w roku 2021". W pierdlu można porobić jakieś pompki i inną kalistenikę, ale dieta już siada. W międzyczasie Szpilka będzie chciał ostatniej dużej bokserskiej wypłaty a później pójdzie do KSW czy innego Fame MMA, gdzie jego miejsce. Więc sorry, ale ta walka nie odbędzie się raczej nigdy.
 Autor komentarza: januzs
Data: 18-01-2021 16:42:41 
piękne byliny
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 18-01-2021 20:05:35 
Zgodzę się, że Szpilka w FAME MMA mógłby wreszcie się całkowicie spełnić i w spokoju odejść na zasłużoną emeryturę...
Bednarek z Szymańskim mogłoby być choć tak naprawdę nie są to wysokie loty.
Czyżyk - Augustynik to z chęcią bym obejrzał - Augustynik mi się ostatnio podobał z Sękiem.
Jeżewski lepiej niech nie walczy.
Różański - Siwy rzeczywiście ciekawa propozycja.
Włodarczyk - Szpilka - to chyba "cały kraj by oglądał" ....
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 18-01-2021 20:08:35 
Cielak - Głowacki to byłby szok !!!
 Autor komentarza: khorne
Data: 18-01-2021 21:47:24 
Furmi - odniosłem się do komentarza powyżej, nie do Twojego video. Generalnie nie twierdzę, że to co bym obejrzał, jest realne do zrealizowania ;)

PS. W opisie filmu nie ma nic o 'realności' ;)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-01-2021 23:00:19 
Jest, na samym początku filmu powiedziałem, że próbuję łączyć realne pary, czyli odrzuciłem Cieślaka, Masternaka i Główkę, a potem jeszcze "filtrowałem" stacjami telewizyjnymi. Zaznaczyłem to. Gdybym łączył jak chciał, po "kibicowsku", na pewno ta 10-tka wyglądałaby inaczej. Poza parą nr 3 (czyli Balski vs Jeżewski) wszystko zgadza się telewizyjnie na tej liście.
Pzdr
 Autor komentarza: khorne
Data: 19-01-2021 11:53:42 
"PS. W opisie filmu nie ma nic o 'realności' ;)"

"Jest, na samym początku filmu powiedziałem, że próbuję łączyć realne pary"

Przypomnę zatem OPIS filmu (opis a sam film to zupełnie co innego).
'Wracamy na Ogród Furmana. Co ciekawego w roku 2021? Spróbowałem ułożyć swoją listę dziesięciu najciekawszych walk polsko-polskich, biorąc oczywiście pod uwagę konflikt telewizyjny konkurujących z sobą stacji. Oto moje TOP 10 - zapraszam do dyskusji i Waszych typów.'

to są akurat nieznaczące pierdoły, ale skoro się odniosłeś.. :)

Zdrówko Furmi!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.