PROMOTOR OKOLIE 'STRASZY' GŁOWACKIEGO: ON BIJE NAJMOCNIEJ Z WSZYSTKICH

Wiecie już, że Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) stanie 20 marca przed szansą przejścia do historii polskiego boksu jako pierwszy trzykrotny mistrz świata. Tego dnia on i Lawrence Okolie (15-0, 12 KO) rywalizować będą o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO wagi junior ciężkiej.

"Główka" zdaje sobie sprawę, że walcząc na wyjeździe będzie musiał zrobić odrobinę więcej niż jego rywal, by zasiąść na tronie World Boxing Organization. Za organizacją gali będzie bowiem stał Eddie Hearn.

- Lawrence wyglądał fantastycznie przeciwko Nikodemowi Jeżewskiemu. Jego starcie z Głowackim będzie znakomitą walką. Wiem, że kibice i eksperci kręcą trochę nosem na walki o wakujące pasy, to jednak będzie prawdziwa i pełnoprawna walka o mistrzostwo świata. Nikt nie będzie mógł podważyć mistrzowskiego statusu Lawrence'a, jeśli on pokona kogoś takiego jak Głowacki - mówi szef grupy Matchroom.

OKOLIE: PO WALCE Z GŁOWACKIM CHCĘ OD RAZU BIĆ SIĘ Z BRIEDISEM >>>

- W mojej ocenie Okolie bije najmocniej na świecie w tym limicie. Jego trener Shane McGuigan wykonuje kawał dobrej roboty i Lawrence jest w ringu bardzo groźny dla każdego. Z walki na walkę robi postępie i jestem przekonany, że za dwa miesiące będzie już mistrzem świata - zakończył Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-01-2021 17:47:03 
Ciekawe czy Briedis pokusi się o walkę z Okolie?
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 16-01-2021 18:10:34 
watpie
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 16-01-2021 23:37:43 
ostatnia wypłata Krzyśka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.