BRODNICKA I WRZESIŃSKI WYSTĄPIĄ 13 MARCA W DZIERŻONIOWIE

2021-01-12, Redakcja, Tymex Boxing Promotion

Była mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) i międzynarodowy mistrz Polski wagi lekkiej Damian Wrzesiński (21-1-2, 6 KO) wystąpią 13 marca na gali Tymex Boxing Night 16 w Dzierżoniowie. Wkrótce zaczniemy zapewne poznawać nazwiska pozostałych zawodników rywalizujących podczas tej imprezy.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce, w październiku zeszłego roku ''Kleo'' przegrała jednogłośnie na punkty z Mikaelą Mayer na gali w Las Vegas i straciła tytuł mistrzowski (właściwie stało się to już na ważeniu). - Wracam silniejsza i z krótkimi włosami. Wkrótce będę gotowa na kolejne duże wyzwania - podkreślała Polka po porażce z Amerykanką.

Natomiast Damian Wrzesiński w swoim ostatnim, listopadowym występie pokonał jednogłośnie na punkty Meksykanina Luisa Angela Viedasa na gali w Szydłowcu. Polak nie przegrał walki od 2017 roku i porażki z Belgiem Jean Pierrem Bauwensem. Od tego czasu ''Wrzos'' wygrał dziesięć walk i jedną zremisował.

- Czekam na walkę o mistrzostwo Europy. Myślę, że sportowo, fizycznie i mentalnie jestem gotowy - mówił Wrzesiński pod koniec zeszłego roku i właśnie w ten upragniony tytuł będzie w tym roku celował.

<< Powrót na stronę główną <<