PACQUIAO SPOTKA SIĘ W TYM ROKU Z McGREGOREM

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) potwierdził, że jego kolejnym rywalem będzie prawdopodobnie gwiazdor MMA i federacji UFC, charyzmatyczny Conor McGregor (0-1 w boksie).

Spekulacje o takim pojedynku pojawiły się już jedenaście miesięcy temu, gdy sławny Filipińczyk zatrudnił w roli menadżera Audie Attara. A jest on przecież również menadżerem "Notoriousa" z Dublina.

Przed McGregorem walka 23 stycznia na gali UFC 257 z Dustinem Poirierem, a potem powrót do treningów bokserskich. Jedyną jak dotąd walkę stoczył w sierpniu 2017 roku, przegrywając przez TKO w dziesiątej rundzie z wielkim Floydem Mayweatherem Jr.

Nieaktywny od półtora roku "Pac-Man" - mistrz świata wagi półśredniej federacji WBA, ma spotkać się najpierw z McGregorem, by potem zarzucić być może sieć na Errola Spence'a Jr (27-0, 21 KO), championa WBC i IBF.

- Opcjami są Spence czy Crawford, ale najpierw chciałbym spotkać się z McGregorem - mówi Pacquiao.

- Ta walka w roku 2021 jest według mnie nieunikniona, tym bardziej, iż obaj tego chcą. Kibice i opinia publiczna również jest tym zainteresowana - mówi Attar.

- Spence i McGregor są moimi najbliższymi opcjami, ale póki co chcę doświadczyć walki z zawodnikiem MMA. Przekażę dużą część moich dochodów na rzecz ofiar covid-19 na Filipinach - dodał Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: osieml
Data: 12-01-2021 14:36:45 
Pac zawsze będzie dla mnie jednym z najlepszych, żyjącą legendą i tak jak nie toleruje takich walk to w tym wypadku doskonale rozumiem, że chce przekazać dużą kwotę na ofiary covid w swoim kraju :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-01-2021 18:51:09 
Pacquaio obok Holyfielda to przekozacki wojownik i nadal aktywny.Generalnie taka walka mu się należy jak psu buda, aby nabić kabzę do granic możliwości, choć osobiście nie przepadam za NWF(New World Fights:))) to jednak takiej postaci ringów zawodowych, można wybaczyć pójście w tym kierunku.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-01-2021 21:33:20 
Mam nadzieję że to tylko taki publicity stand i Pac nie zniży się do poziomu Floyda, no chyba że McGregor ma być pojedynkiem korespondencyjnym przed rewanżem z FMJ.
Floyd będzie miał pożywkę i znów będzie gadał że PacMan wziął resztki po nim.
 Autor komentarza: OldShatterhand
Data: 12-01-2021 23:21:44 
Z całym szacunkiem dla Pac-Mana ale teraz to on może się już tylko porywać na zawodników pokroju McGregora. Być może słusznie skoro chce to zrobić (częściowo) charytatywnie.
Minęło półtora roku od jego ostatniej walki i nie wiemy w jakiej jest formie ale przy jego stylu walki czas mu nie pomaga. Dlatego w Spence'a czy Buda nie powinien celować bo go w tym ringu zabiją.
 Autor komentarza: falken
Data: 13-01-2021 09:17:49 
każdy chce, ale do oktagonu to się nie pchają...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.