Archiwum wiadomości z dnia: 2021-01-02

 


'WILK Z GLIWIC'

'Wilk z Gliwic' czy może 'Pchełka' z Kłonów? Tak czy inaczej Gliwice, bez tego co robi ten Pan nigdy nie byłyby tak znane. O takiej promocji mogą tylko marzyć inne miasta. Kto by pomyślał 20 lat temu, że świat rozpozna Śląsk właśnie dzięki niemu, dzięki dyscyplinie, którą On tak pokochał - tacy ludzie tworzą świat, tacy ludzie to żywa legenda. Długa historia w pół godziny.


PIĘŚCI ANIOŁA - PLEBISCYT

Wielka historia, na którą każdy ma wpływ dziś. Autor 'Walki o Złoto Zbigniewa Pietrzykowskiego' zachęca nas kibiców do głosowania na publikację, której premiera odbyła się w połowie minionego roku. Jako pierwsi poznaliśmy jej treść i opublikowana została recenzja. Dla pierwszych, biorących udział w plebiscycie mamy trzy egzemplarze z autografem autora.


WALKA GOŁOWKINA Z MUNGUIĄ CORAZ BLIŻEJ

Grudniowy pogromca Kamila Szeremety, mistrz świata IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (41-1-1, 36 KO) jest coraz bliżej walki z byłym czempionem wagi junior średniej, Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Promotor Meksykanina, szef grupy Golden Boy Oscar De La Hoya twierdzi, że rozmowy w sprawie pojedynku są na zaawansowanym etapie.

RYAN GARCIA vs LUKE CAMPBELL: TYPY GWIAZD BOKSU

Wczoraj pisaliśmy o typie Wasyla Łomaczenki na dzisiejszą hitową walkę w wadze lekkiej - Ryan Garcia vs Luke Campbell. Dziś typ Ukraińca umieszczamy w gronie innych typów gwiazd - m.in. opinii mistrzów świata i legend sportu. Przypomnijmy, że transmitowana przez DAZN gala w Dallas odbędzie się w dogodnym dla europejskiego kibica czasie. Garcia i Campbell powinni wejść do ringu około północy czasu polskiego.