GILBERTO RAMIREZ: POKONAM BETERBIJEWA I BIWOŁA

W grudniu do gry wrócił były mistrz świata wagi super średniej, Gilberto Ramirez (41-0, 27 KO). 29-letni Meksykanin zamierza nadrobić w przyszłym roku stracony czas i bierze na cel rosyjskich mistrzów świata wagi półciężkiej - czempiona IBF i WBC Artura Beterbijewa (15-0, 15 KO) oraz czempiona WBA Dimitrija Biwoła (17-0, 11 KO).

'COVIDOWY BETERBIJEW' ZMUSZONY ODWOŁAĆ WALKĘ >>>

- Czułem się w ringu wspaniale, nie było mnie przez ponad rok, ale wróciłem. Chcę walk z Dimitrijem Biwołem i Arturem Beterbijewem. Chcę się z nimi bić w wadze półciężkiej. Pokonam ich wszystkich, zobaczycie - powiedział ''Zurdo'' Ramirez.

Przypomnijmy, że z powodu konfliktu z grupą Top Rank Ramirez stracił bardzo wiele czasu. Ostatecznie rozstał się z Top Rank na początku tego roku, a 18 grudnia znokautował Alfonso Lopeza na gali organizowanej przez własną grupę Zurdo Promotions. Była to druga walka Ramireza w wadze półciężkiej, pierwszą stoczył w kwietniu zeszłego roku, wygrywając przed czasem z Tommym Karpencym.

Zanim Ramirez zaatakuje rosyjskich czempionów globu, chciałby walczyć ze zwycięzcą pojedynku Joe Smith Jr vs Maksym Własow, który 13 lutego ma wyłonić mistrza WBO (walka o wakujący tytuł). Problem w tym, że promotorem Smitha Juniora i Beterbijewa jest Bob Arum, szef Top Rank i to on rozdaje w tej chwili karty w wadze półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hms
Data: 30-12-2020 19:29:49 
Facet ma zadatki na gwiazdę tej kategorii, ale jak na razie jego największe zwycięstwo to stary Abraham. Trudno cokolwiek o nim powiedzieć. W ostatniej jego walce, którą widziałem, z Angulo, nie porwał. Wygląda na dość słabego fizycznie. Beterbijew to przełamie bez problemu. Już większe szanse widzę dla niego z Biwołem, w sumie podobne style, ale Biwoł jest silniejszy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.