RYDER: SMITH Z PEWNOŚCIĄ PRZESTUDIOWAŁ NASZĄ WALKĘ

Już tylko 3 dni dzielą nas od elektryzującego pojedynku Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z Callumem Smithem (27-0, 19 KO). Kibice zastanawiają się, w jaki sposób Brytyjczyk mógłby pokonać gwiazdę rankingów bez podziału na kategorie wagowe. Opinii o walce postanowił udzielić John Ryder (28-5, 16 KO), który zmierzył się z najmłodszym z klanu Smithów w listopadzie ubiegłego roku, stawiając mu naprawdę twarde warunki. Zdaniem niektórych to nawet jego ręka powinna wówczas powędrować w górę.

Ryder jest zdania, że ''Mundo'' przestudiował ich walkę, aby znaleźć środek na pokonanie Canelo, który ustępuje przecież warunkami Smithowi. – Callum zapewne spojrzał na mnie jako osobę, która odnosiła sukces w walce, mimo że byłem mniejszy. Myślę, że obniży pozycję i zdecyduje się na wykorzystywanie swojego zasięgu, zamiast cały czas zadawać ciosy – powiedział pochodzący z Londynu pięściarz.

- Naprawdę będzie próbował wykorzystać swoje długie ramiona. Joe Gallagher (trener Smitha) jest skrupulatny w swojej pracy i to ciekawe, w jakim stylu Callum zawalczy. Cokolwiek zrobi Smith, będzie musiał to zrobić dobrze, ponieważ Canelo jest jedyny w swoim rodzaju – dodał 32-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.