Archiwum wiadomości z dnia: 2020-12-15

 


DWIE WALKI PACQUIAO W PRZYSZŁYM ROKU

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) udowodnił wszystkim, że jako czterdziestolatek wciąż jest w znakomitej formie i zrzucił Keitha Thurmana z tronu WBA wagi półśredniej. Ale to było w lipcu 2019. Cały rok 2020 do wyrzucenia, dlatego sławny Filipińczyk zamierza ostro kończyć karierę i stoczyć w sezonie 2021 dwa pojedynki.
MARCIN SIWY: CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z ŁUKASZEM RÓŻAŃSKIM

Po efektownym zwycięstwie w pierwszej rundzie z Kamilem Bodziochem w piątek niepokonany na zawodowych ringach Marcin Siwy (21-0, 9 KO) zmierzy się z Francuzem Morganem Dessaux (6-8, 5 KO) na gali Tymex Boxing Night 15 w Pionkach. - Nie boję się dostać po głowie, ale Dessaux to nie mistrz olimpijski Tony Yoka  mówi Siwy. Transmisja na żywo w TVP Sport.


WHYTE vs POWIETKIN II: CZTEREJ POTENCJALNI ZASTĘPCY DLA ROSJANINA

Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) miał po raz drugi walczyć z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO) 21 listopada, ale zachorował na koronawirusa i pojedynek przesunięto na 30 stycznia. Okazało się jednak, że Rosjanin potrzebuje więcej czasu, by w pełni dojść do siebie i termin styczniowy także jest obecnie nieaktualny. Promotor Whyte'a, Eddie Hearn wymienia zatem nazwiska rywali, którzy mogliby zastąpić Powietkina.

WARSZAWSKA GRANDA - PODSUMOWANIE ROKU NA LEGII

54 Granda będzie swoistym podsumowaniem pięściarskiego roku 2020. Tuz przed świętami, bo w niedzielę 20 grudnia rozpoczną się zmagania na ringu na Warszawskim Torwarze w Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a - startujemy o 10:00. Zapraszamy na bezpośrednią relację w systemie PPV.