HUGHIE FURY POSZUKA TERAZ REWANŻÓW

Redakcja, Matchroom Boxing

2020-12-13

Hughie Fury (25-3, 14 KO) wysoko wypunktował wczoraj Mariusza Wacha (36-7, 19 KO) i ma nadzieję wkrótce zrewanżować się tym, którzy popsuli jego rekord.

- Wach jest łatwy do wypunktowania od strony bokserskiej, ale to bardzo duży i twardy facet - mówił tuż po zakończeniu potyczki Peter Fury, ojciec i trener byłego mistrza świata juniorów. A Hughie znalazł już sobie obiekt pożądania.

- Zraniłem Wacha ciosem z prawej ręki, ale to twardziel. Dodatkowo sprawę na moment utrudniło mi rozcięcie, na szczęście mam w narożniku znakomitego cutmana. Byłem już w ringu prawie z każdym z czołówki, a pamiętajcie, że z niektórymi boksowałem jako dzieciak. Mam dopiero dwadzieścia sześć lat i niektóre walki toczyłem jako naprawdę młody chłopak, mając naprzeciw siebie dojrzałych mężczyzn. Ludzie zobaczą różnicę w kolejnych walkach. Zmieniam się z młodzieńca w mężczyznę i nie mam wątpliwości, że zawędruję na szczyt wagi ciężkiej - przekonuje Hughie, który przegrywał na punkty z Josephem Parkerem, Kubratem Pulewem i Aleksandrem Powietkinem. Co teraz?

- Chciałbym teraz dostać rewanż z każdym z nich, czyli Powietkinem, Parkerem albo Pulewem. Mam zamiar odpłacić się im za punktowe porażki. Oni wtedy mierzyli się z chłopakiem, teraz przyszłoby im walczyć już z mężczyzną. Wszystko zmierza w dobrą stronę - zakończył Fury.