HUGHIE FURY POSZUKA TERAZ REWANŻÓW

Hughie Fury (25-3, 14 KO) wysoko wypunktował wczoraj Mariusza Wacha (36-7, 19 KO) i ma nadzieję wkrótce zrewanżować się tym, którzy popsuli jego rekord.

- Wach jest łatwy do wypunktowania od strony bokserskiej, ale to bardzo duży i twardy facet - mówił tuż po zakończeniu potyczki Peter Fury, ojciec i trener byłego mistrza świata juniorów. A Hughie znalazł już sobie obiekt pożądania.

- Zraniłem Wacha ciosem z prawej ręki, ale to twardziel. Dodatkowo sprawę na moment utrudniło mi rozcięcie, na szczęście mam w narożniku znakomitego cutmana. Byłem już w ringu prawie z każdym z czołówki, a pamiętajcie, że z niektórymi boksowałem jako dzieciak. Mam dopiero dwadzieścia sześć lat i niektóre walki toczyłem jako naprawdę młody chłopak, mając naprzeciw siebie dojrzałych mężczyzn. Ludzie zobaczą różnicę w kolejnych walkach. Zmieniam się z młodzieńca w mężczyznę i nie mam wątpliwości, że zawędruję na szczyt wagi ciężkiej - przekonuje Hughie, który przegrywał na punkty z Josephem Parkerem, Kubratem Pulewem i Aleksandrem Powietkinem. Co teraz?

- Chciałbym teraz dostać rewanż z każdym z nich, czyli Powietkinem, Parkerem albo Pulewem. Mam zamiar odpłacić się im za punktowe porażki. Oni wtedy mierzyli się z chłopakiem, teraz przyszłoby im walczyć już z mężczyzną. Wszystko zmierza w dobrą stronę - zakończył Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 13-12-2020 21:00:08 
Ale młodemu trzeba oddać, że poszedł do przodu a nie znowu tańce bez ciosów.
 Autor komentarza: slovik
Data: 13-12-2020 21:14:38 
Z Pulevem miałoby to teraz sens, jest po porażce i przydałoby mu się odbudowanie.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 13-12-2020 21:19:57 
Pulew przede wszystkim. Powietkin ma rewanż z Whytem, Parker ma swoją robotę do odrobienia i coś mi się wydaje że jest najtrudniejszy z nich i wróci na top bardzo bardzo mocny.

Bardzo fajnie, że chce tych walk, po prostu. Zobaczymy czy go nie odwiodą jeszcze od tego, ale naprawdę widzę go z Pulewem. Fury jest bardzo młody, nie ryzykuje aż tak wiele nawet w przypadku kolejnej porażki.

Poza tym - to jest niepojęte ile talentu mają w Anglii w HW. Naprawdę pozostaje tylko pozazdrościć.
 Autor komentarza: slovik
Data: 13-12-2020 21:25:59 
A w polskiej hw nie ma nic.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 13-12-2020 21:33:49 
Mimo że podobał mi się Fury to nie wróżyłbym mu sukcesu z żadnym z pogromców. Z Powietkinem powtórka z rozrywki a jeśli chciałby wdrożyć w walce z nim więcej agresji którą pokazał skończyłby na deskach.
Pulev to znak zapytania. Zarobił kupę siana, przegrał walkę na którą długo czekał i ma już 39 lat. Nie wiadomo czy będzie mu się jeszcze chciało. Jakby nie patrzeć pokazał w ich walce Fury'emu miejsce w szeregu i ustawił go właśnie jak młodzieniaszka swoim mocnym naporem.
Parker tak jak i Pulev może mieć już konkretne braki w motywacji (swoją drogą bardzo chciałbym obejrzeć walkę Parker vs Pulev i nie widziałbym faworyta takiej potyczki wyraźnego) bo konta ma przepełnione milionami... Widać to po nim było. Poza tym się przestał rozwijać natomiast on też by znowu zdominował młodego Fury'ego.

Ja bym na jego miejscu spróbował się z zawodnikami typu Chisora, Takam. To poziom niżej ale już solidne testy. Jakby je zdał może próbować znów atakować tych z okolic top 10-15.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 13-12-2020 21:34:04 
Za dobrą kasę Pulew na pewno przyjedzie na Wyspy jeszcze raz. Jednakże... po pokonaniu Wacha Hughie chyba za bardzo urósł we własnych oczach. Ale faktycznie, jak już kogoś brać to Pulewa, bo po tym lańsku od Antka już może nie być sobą. Ale tak ofensywnie idący na Parkera czy Powietkin to po prostu prośba o szybki nokaut.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-12-2020 22:14:09 
Możliwe że każdego z nich ogra na punkty, pod warunkiem że walka będzie w UK. Ja nie widzę żadnego progresu, to że walił w Wacha jak w worek świadczy tylko o tym że Wach dał sie obijać. Żaden z wymienionej trójki by sobie nie pozwolił na tak bezkarne obijanie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-12-2020 22:27:36 
Huji byłby dobrym sprawdzianem dla Hrgovica
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 13-12-2020 23:35:03 
Ile talentu i jakich promotorów. Taki bokser jak H. Fury jest w boxrecu dokładnie między Joycem a Dubois, których walka zostałą wypromowana jako wydarzenie roku i to był dopiero majstersztyk.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 14-12-2020 09:33:30 
z jednej strony wydaje się że on nie pasuje do czołówki, że nie potrafi boksować, z drugiej przetrwać cały dystans i nie dać się nawet naruszyć z Powietkinem, Pulevem i Parkerem potrafiłby mało kto, nie wiem jak definiować Hiułego i co o nim do końca myśleć
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-12-2020 11:34:32 
Jedynie Pulew i to za jakiś czas wydaje się być sensowną opcją dla Hjułiego.
Sasza ma Diliana i w perpsektywie walke o pas, a Parker po Juniorze Fa imo czeka na rozwój wydarzeń i ewentualny wakat WBO. Jospeh pewnie wciąż ma chrapkę na jeszcze jedną mega wypłatę w UK
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 14-12-2020 17:55:31 
Parker najtrudniejszy? Fury wygrał tamtą walkę, mimo że w brzydkim stylu. Natomiast z Pulevem i Powietkinem przegrał wyraźnie.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 15-12-2020 09:06:34 
DTOsman jaką walkę oglądałeś? Bo chyba nie Parker vs Fury. Właśnie z Powietkinem wcale nie przegrał wyraźnie, a urwał kilka rund, całkiem nawet sporo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.