KLICZKO RADZIŁ JOSHUI JAK POKONAĆ PULEWA

Kiedyś Władimir Kliczko - będąc jeszcze w szczycie kariery, zaprosił na swój obóz młodziutkiego Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO). Kilka lat później, kiedy to AJ był już mistrzem, panowie starli się w oficjalnej walce. Ale zawsze łączyły ich koleżeńskie relacje.

Kliczko był już 41-latkiem, a i tak o mały włos nie znokautował AJ-a. Anglik pozbierał się z desek i wykończył dawnego championa w jedenastej rundzie. Ale obaj wciąż się kumplują. W najbliższą sobotę Joshuę czeka obowiązkowa obrona z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO). Bułgar dotąd przegrał raz - ponad sześć lat temu, właśnie z Kliczką (KO 5).

I tak jak po pierwszej porażce i przed rewanżem z Andym Ruizem Jr, tak i również teraz Joshua mógł liczyć na telefon i kilka porad od byłego rywala.

- Styl robi walkę i każdy pojedynek jest inny. Władimir dzwonił do mnie i dawał mi rady, ale biorę z tego tylko trochę, bo wiem, że walka Pulewa ze mną będzie wyglądała inaczej niż jego walka z Kliczką. Zresztą dzisiejszy Pulew jest innym zawodnikiem niż wtedy, gdy mierzył się z Władimirem - mówi Brytyjczyk, panujący mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBA i WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Waluk
Data: 07-12-2020 14:16:28 
No dzisiejszy Pulew to stary dziad z piwnym brzuchem. Idz pan w chuj z taka walka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-12-2020 14:17:00 
Kliczko namascił AJ na swojego nastepcę. Biorąc pod uwagę wczesniejsze zachowania Fury'ego czy obecne Wildera, AJ wydaje się mieć najwięcej cech, by być prawdziwym ambasadorem boksu królewskiej kategorii
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 07-12-2020 14:20:51 
Niech mi ktoś doradzi jak najlepiej zainstalować sobie to DAZN to mam sprzeczne informacje.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-12-2020 16:15:24 
Bo ja wiem czy Pulev jest innym zawodnikiem niż sprzed walki z Kliczko? Na pewno jest bogatszy o jedno KO na jego głowie, do tego ma kilka lat więcej a dobór przeciwników też bez większych wyzwań. Dostanie w łeb w 1-ej połowie walki a jeśli nie to uznam że AJ po Ruizie wystraszył się boksować odważnie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-12-2020 18:15:50 
Dobre rady Kliczki to nudne walki do szpiku kości,a tego chyba nikt nie chce oglądać, oby Joshua nie wziął sobie ich do serca, bo człowiek pójdzie wcześniej spać,zamiast emocjonować się tą batalią.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.