STAŁO SIĘ! JEŻEWSKI WYLECIAŁ NA WALKĘ Z OKOLIEM!

To już pewne. Nie Michał Cieślak, ale Nikodem Jeżewski (19-0-1, 9 KO) zastąpi Krzysztofa Głowackiego i 12 grudnia na gali Eddiego Hearna w Londynie skrzyżuje rękawice z niepokonanym Lawrencem Okoliem (14-0, 11 KO). Pięściarz z Kościerzyny wyleciał dziś wieczorem do stolicy Wielkiej Brytanii i skomentował całą sytuację w mediach społecznościowych. 

- 2020 rok... Wszystko na wariata, wszystko pod prąd, ale jak jest szansa - biorą ją. Dziś wiem, że w sobotę zawalczę o MISTRZOSTWO SWIATA, po marzenia, po lepsze jutro - napisał w social mediach polski pięściarz i jednocześnie najbliższy przeciwnik Okoliego. 

 Słowa wsparcia za pośrednictwem Twittera przekazał promotor Krystian Każyszka. - Big Day! Brawo Nikodem, jesteś dorosłym facetem, całym sercem z Tobą. Wierzę, że pokażesz się z jak najlepszej strony i dasz z siebie wszystko. Pierwszy mój podpisany zawodnik walczy o marzenia i swoją przyszłość - skomentował całą sytuację szef grupy Rocky Boxing Promotion. 

Pierwotnie rywalem Okoliego miał być popularny "Główka", jednak jego test na koronawirusa dał wynik pozytywny i były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej musiał zrezygnować z wielkiej szansy, jaka na niego ponownie czekała. Przez chwilę głównym kandydatem do zastąpienia pięściarza z Wałcza był Michał Cieślak, ale ostatecznie nie przyjął oferty. Głównym wydarzeniem gali w Londynie będzie starcie pomiędzy Anthonym Joshuą i Kubratem Pulewem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Na tej samej imprezie Mariusz Wach zmierzy się z Hughie Furym. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Waluk
Data: 06-12-2020 23:23:12 
Wiesilewski teraz pewnie juz najebany jak swinia tak sie musial o to wkurwic. Jeszcze mu The Spin zawodnika buntowal. On juz The Spina zalatwi za ten numer
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-12-2020 01:12:45 
Brawo Nikodem i brawo promotor Krystian Każyszka! Jakoś nie przejmuje się, ze zakontraktował Kalengę i będzie mu musiał zapłacić za friko. Nie blokuje kariery swojego boksera, jak polsatowskie małostkowe miernoty. Dla nich Michał Cieślak to tylko narzędzie do organizacji kolejnych gówno wartych PBN-ów, bo poza nim to pozostał im Lodzik, Smrodzik i Pan Samochodzik.

Nikodem to kawał silnego i odważnego chłopa, choć umiejętnościami bokserskimi nie zachwyca. Być może to wystarczy na cherlawego pająka Okollie. Trzymaj się Nikoś! Całym sercem z Tobą!
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 07-12-2020 05:08:11 
Lets go champ!
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 07-12-2020 06:21:09 
niech pokaze myczki
 Autor komentarza: holy
Data: 07-12-2020 08:22:05 
Mnie jakos bardziej cieszy, że to jeżu zaboksuje o pas niż głowa. Nie wiem czemu, może dlatego, że tamten już miał pas, a ten dopiero ma okazję go zdobyć.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-12-2020 08:46:53 
Coś w stylu Janika z Drozdem, powodzenia.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-12-2020 08:54:16 
holy
mnie za to bardziej cieszy to, że zaboksuje za Cieślaka, bo był takim kopciuszkiem, od ich walki widać było kto ma większe plecy. Nie mam nic do Cieślaka ale szansę już miał a i jest w lepszej sytuacji więc mogą sobie na więcej pozwolić. Jedno jest pewne, Jeżewski wstydu nie przyniesie.
 Autor komentarza: pontom
Data: 07-12-2020 09:53:13 
ale o jaki pas? przeciez on przez WBO nie jest notowany w top15
 Autor komentarza: COVID19
Data: 07-12-2020 10:34:06 
I tak dobrze że Janika nie wzięli bo ten to by poleciał kurwa otworzyć zakon temlariuszy. Oglądałem ostatni wywiad z nim i już sam nie wiem, czy on był bardziej odklejony jak walił koks i ruchał te dziwki, czy teraz kiedy doznał objawienia ducha świętego. To typowy przykład tego co dzieje się z człowiekiem który popada ze skrajności w skrajność.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 07-12-2020 11:15:08 
Okolie gładko wygra, ale z Cieślakiem miałby sporo problemów
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.