DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW W POLSCE

Redakcja, Informacja prasowa

2020-12-01

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce. Miesięczny abonament będzie wynosił zaledwie 7,99 zł i już od początku umożliwi kibicom boksu oglądanie pięciu walk o tytuł, jak również dostęp do wciąż poszerzającego się archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i licznych programów oryginalnych.

DAZN oferuje imponujący kalendarz wydarzeń bokserskich w grudniu:  

# 4 grudnia Anglik Billy Joe Saunders będzie chciał zachować pas WBO w kategorii super średniej, rywalizując z rodakiem, Martinem Murrayem.

# Pojedynek w wadze ciężkiej, którego nie wolno przegapić! Mistrz IBF/WBA/WBO w tej kategorii, Anthony Joshua, 12 grudnia będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.

# Giennadij Gołowkin postara się zapisać w historii boksu, gdy 18 grudnia po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą.

# Dzień później, 19 grudnia, wielki mistrz bez podziału na kategorie, Canelo Alvarez, powraca do dywizji super średniej, by w San Antonio w Teksasie zmierzyć się z niepokonanym Callumem Smithem.

Już teraz pobierz aplikację DAZN za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu: smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego lub telewizora smart, odtwarzacza typu streaming stick czy konsoli do gier. Zakupu możecie dokonać TUTAJ