MIKE TYSON I ROY JONES JR PO WALCE: MOŻEMY TO ZROBIĆ PONOWNIE

Wczorajsza, zakończona remisem walka legend - Mike Tyson vs Roy Jones Jr - może nie zachwyciła, ale była całkiem ciekawą rozrywką. Obaj dawni mistrzowie wciąż mają w sobie pewien ogień i zadeklarowali, że są gotowi na rewanż. 

TYSON I JONES JR NA REMIS >>>

- Myślę, że byłem trochę lepszy, ale nie mam problemu z remisem. Publiczność była zadowolona. Przyjmowałeś moje ciosy Roy i ja to szanuję. Jestem przyzwyczajony do trzyminutowych rund, ale czasami dwie minuty człowiek odczuwa równie mocno jak trzy. Jestem gotowy na kolejny występ, Roy również znajdzie się w karcie walk naszej kolejnej gali. Byłem dziś szczęśliwy, wszyscy wiedzą, że potrafię nokautować, ale nokauty nic nie znaczą. Prawdziwa walka jest na pełnym dystansie. Ja nie robiłem tego przez kilkanaście lat, Roy w porównaniu ze mną walczył całkiem niedawno. Ja dopiero zaczynam! - powiedział 54-letni Tyson.

- Remis mnie do końca nie satysfakcjonuje, to nie w moim stylu. Myślę, że zrobiłem wystarczająco dużo boksując w dystansie, by wygrać, ale przyjmuję wynik na luzie. To tylko oznacza, że być może będziemy musieli to zrobić ponownie. Teraz rozumiem, co znaczy siła Tysona. Lubię go, ale jest cholernie silny. Każde jego uderzenie: ciosy głową, ciosy na korpus i na górę, wszystko po prostu cholernie boli rywala. Uderzenia na dół mnie wykańczały, zrobiły swoje. Kocham Mike'a, jednak muszę teraz porozmawiać z rodziną, jeżeli oni nie mają z tym problemu, to mogę zawalczyć ponownie - tako rzekł 51-letni Jones Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 29-11-2020 10:30:59 
Biznes się kręci.. Tysonowi ponoć 10 koła wpadło do kieszeni...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-11-2020 11:20:18 
Miejmy nadzieję że rodzina Roya odradzi mu kolejne występy. Nie mam nic przeciwko gloryfikowanym sparingom, ale nawet tam unikał jakiej kolwiek konfrontacji więc nie ma to zbytnio sensu aby to powtarzać.
Tyson z drugiej strony może takie walki toczyć, bo ma w sobie jeszcze kilka mocnych ciosów które może komuś wypłacić o ile ktoś podejmie z nim walkę w miarę swoich możliwości. Takie kilka rund przepychanek jako rozrywka nie ma sensu bo nikt nie będzie za to płacił, raz można się nabrać, ale nie drugi...
Generalnie można uznać ten sparing za fajne przedstawienie, nie mniej życzyłbym sobie więcej ciosów, nawet lekkich, ale ciosów zamiast klinczy. Sparing Tysona z Sandersem widowiskowo był lepszy, pomimo tego że tam ludzie na nich gwizdali i buczeli, ale przynajmniej były ciosy.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 29-11-2020 11:28:55 
NIE ! .Dosyć .
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 29-11-2020 11:29:00 
Tyson jak najbardziej na tak ale z kimś kto będzie chciał powalczyć a nie tylko nie dać sobie krzywdy zrobić.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 29-11-2020 11:36:00 
100% racja HokusPokus - Jones Jr był tylko magnesem ze względu na dawne dokonania i nazwisko, nie jest to przeciwnik dla Tysona, który na prawdę solidnie wyglądał. Tyson vs Ktoś Inny TAK, Tyson vs Jones Jr II - NIE !
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-11-2020 11:52:16 
Powrót do przeszłości,tylko kotlety na żywo już nieświeże.Coś w stylu...

https://www.youtube.com/watch?v=UIIbtSaI960
 Autor komentarza: seb1746
Data: 29-11-2020 12:38:49 
Walka niby pokazowa ale swoje zarobili. Na youtubie filmiki też już mają milionowe wyświetlenia.
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 29-11-2020 14:14:51 
Tyson 10 mil $, ale na cele charytatywne wszystko daje z tej walki
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 29-11-2020 22:31:24 
Tyson - TAK
RJJ - sry ale zdecydowane NIE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.