WARREN: DUBOIS vs JOYCE TO CIĘŻKA WERSJA WALKI HAGLER vs HEARNS

Frank Warren, promotor bohaterów walki wieczoru dzisiejszej gali w Londynie - Daniel Dubois (15-0, 14 KO) vs Joe Joyce (11-0, 10 KO) - to prawdziwy weteran bokserskiego biznesu, który potrafi zareklamować walkę w stylu starej szkoły. To właśnie zrobił przed starciem brytyjskich olbrzymów, porównując je do najsłynniejszej bokserskiej wojny wszech czasów - pojedynku Marvin Hagler vs Thomas Hearns.

DUBOIS vs JOYCE: WYBRANE TYPY WIELKICH POSTACI ŚWIATA BOKSU >>>

- Daniel Dubois i Joe Joyce to najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej poza obecnymi mistrzami. I nie skreślałbym ich dziś w walkach z Anthonym Joshuą i Tysonem Furym, a co dopiero w przyszłym roku. Zwycięzca walki Dubois vs Joyce będzie miał niemal zagwarantowaną przyszłoroczną walkę mistrzowską (...) - stwierdził Warren.

- Podejrzewam, że czeka nas dziś ''ciężka'' wersja walki Marvin Hagler vs Thomas Hearns. Ci, którzy widzieli ten pojedynek w 1985 roku, nigdy nie zapomną tej rzeźni w wadze średniej. Ostatecznie górą w Caesars Palace w Las Vegas był wtedy Hagler (...) - dodał Brytyjczyk.

- Myślę, że podobna wojna czeka nas, gdy ''DDD'' i ''Juggernaut'' ruszą na siebie i zderzą się w Londynie, w westminsterskim Church House. Z łatwością jestem w stanie sobie wyobrazić walkę, w której nie będzie miejsca na grę wstępną. Walkę, która na zawsze zostanie w naszej pamięci - podsumował temat szef grupy Queensberry Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-11-2020 12:33:47 
Eee... nooo... Nie! Hagler i Hearns to byli zawodnicy z całkiem innej półki. Prędzej coś w stylu Tua vs Rachman. Co nie znaczy, że nie będzie to ciekawa walka. Do tego patrząc na obu zawodników na ważeniu odniosłem wrażenie, że Dubois może się tu jednak przejechać. Te mięśnie wyglądają imponująco, ale jeśli przyjdzie mu boksować dłużej niż 5 albo 6 rund, to będą zużywały mnóstwo tlenu. Joyce musi o tym wiedzieć, pewnie stąd taka a nie inna waga. Wystarczy, że pierwsze rundy przetrzyma na wstecznym i dalej może być różnie.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-11-2020 12:41:14 
Dubois to jeszcze młody chłopak i może przybrał naturalnie na masie bez zbyt dużej pompy jak to było u Aj, jak Dubois ma spełnić pokładane w nim oczekiwania to Joyce powinien przejść bez większych problemów.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 28-11-2020 13:37:16 
Przecież Joyce to nie jest jakiś tam "ogórek" żeby przechodzić bez większych problemów. Jeśli ma wygrać to musi pokazać maks możliwości. A i to nie wiadomo czy wystarczy. Dobra walka
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-11-2020 13:45:06 
Tua - Ibeabuchi,choć w tym wypadku obaj byli niezwykle dynamiczni i szybcy.Tak na marginesie ten weekend jest wyjątkowo prospektowy,ale nikt nie zaprzeczy,że to zawodnicy,którzy rokują nad wyraz dobrze,choć metrykalnie bywa już gorzej.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-11-2020 13:52:10 
Yaponka z Dubois robią takiego zabijakę nokuaty na Aj itp że jak tu się będzie męczył znaczy że to wszystko gówno prawda
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-11-2020 13:55:34 
Daniel będzie miał ogromną przewagę szybkości i myślę ze ją wykorzysta i nie rzuci się na hura tylko taktycznie rozstrzela wolnego idącego do przodu Joe.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 28-11-2020 15:41:54 
Jedna z najlepszych walk w HW w tym roku. Chyba takie emocje miałem tylko w przypadku lutowego starcia Fury-Wilder. Czy Joyce przełamie żółtocioba, czy Dubois okaże się za szybki i sprytny bijący w tempo wyprzedzając akcje rywla. Super pojedynek, będą grzmoty i KO na 100%. Tu nikt nie wymięknie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-11-2020 15:50:04 
Obawiam się że walka może być nudna ze względu na wzajemny szacunek do siły ciosów. Może być tak że żaden nie podejmie ryzyka i będą się pacać przez 12 rund. Będzie tyle samo dramaturgii co na ich konferencjach.
Jeśli walka pójdzie w dystans to 99% DDD ma zaklepane W.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 28-11-2020 16:19:05 
Przecież Dubois rozdupcył Joshue na sparingu jak był kurwa smarkaczem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.