YOKA OGRAŁ HAMMERA, SOKOŁOWSKI WYPUNKTOWANY PRZEZ WICHRYSTA

Tony Yoka (9-0, 7 KO) - mistrz olimpijski wagi super ciężkiej, po serii nokautów w końcu przeboksował na pełnym dystansie. A wszystko przy okazji debiutu na antenie stacji ESPN.

Wiadomo było, że Francuz jest wyraźnym faworytem, ale wiedzieliśmy również, iż Christian Hammer (25-7, 15 KO) to twardziej i nie będzie łatwo skruszyć tej skały. Wytrzymał pełen dystans z Powietkinem czy Ortizem, a teraz sprawdził kondycję paryżanina.

Yoka dominował od początku do końca, nie był w żadnym momencie zagrożony, trzeba jednak dodać, iż brakło trochę błysku w jego boksie. Hammer został ukarany ostrzeżeniem w szóstej rundzie za cios po komendzie i gdy zabrzmiał ostatni gong, na kartach wszystkich sędziów werdykt brzmiał 100:89 na korzyść Yoki.

Na rozpisce gali w Nantes nasz twardziej - Kamil Sokołowski (10-20-2, 4 KO), przeciągnął jako pierwszy na pełen dystans bardzo obiecującego Wiktora Wichrysta (5-0, 4 KO). Polak był w tarapatach w trzecim starciu, był nawet liczony, przetrwał jednak krótki kryzys i dotrwał do samego końca (3x 60:53).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 28-11-2020 05:48:18 
Ładnie walczy Yoka, będzie coś z niego.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-11-2020 09:14:48 
Hammer zaboksował jak typowy journeyman, który z góry odpuszcza walkę o zwycięstwo, ale chce dotrwać do końca. Przegrał wyraźnie wszystkie rundy, lecz ani przez chwilę nie był zagrożony nokautem. Yoka pokazał dobrą technikę, ale i niedostatek siły fizycznej. W klinczach był nagminnie przepychany przez rywala, a 3-4 razy nawet przewrócił się na matę, co robiło złe wrażenie.
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 28-11-2020 14:41:59 
zYoki nic nie bedzie bo woda sodowa do glowy bije dziwie sie portalom niektorym ze o chamie Najmanie sie rozpisuja a zawodniku ktory swietne walki daje ani slowa mowa o Sokolowskim ktory dal piekna walke z tak bardzo faworyzowanym Faustem .NIESTETY UKRAINIEC NIC WIELKIEGO NIE POKAZAL poza swoimi gabarytami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.