TYSON vs JONES JR: NOKAUT MOŻLIWY, CHOĆ BĘDZIE O NIEGO CIĘŻEJ

Redakcja, proboxing-fans.com

2020-11-26

Będzie można znokautować, czy nie? Co chwilę napływały sprzeczne komunikaty, ale wiemy już chyba wszystko przed sobotnim starciem legend - Mike'a Tysona i Roya Jonesa Jr.

Informowaliśmy już Was o wielkich pieniądzach dla obu pięściarzy. "Żelazny" dostanie 10 milionów dolarów, jego rywal 3 miliony dolarów. Przypomnijmy, że panowie będą rywalizować na dystansie ośmiu rund po dwie minuty i założą nieco większe, 12-uncjowe rękawice. Wciąż będzie jednak czym uderzyć...

A czy nokaut jest możliwy w tej walce? Tak. Choć będzie o niego nieco trudniej. Po pierwsze rękawice będą odrobinę grubsze, a nawet jeśli jeden zawodnik powali drugiego, to sędzia nie będzie liczył do dziesięciu, tylko zawodnik będzie miał dwie minuty na dojście do siebie. Wszystko potwierdziła Christy Martin, która będzie sędziować ten pojedynek dla federacji WBC. Oprócz niej zapunktują jeszcze Vinny Pazienza oraz Chad Dawson. Amerykańscy kibice za obejrzenie tego spektaklu będą musieli zapłacić w usłudze PPV $49.99. Poniżej prezentujemy Wam rozkład jazdy sobotniej gali.

KARTA GŁÓWNA
8 rund: Mike Tyson (50-6) vs Roy Jones Jr (66-9)
6 rund: Jake Paul (1-0) vs Nate Robinson (debiut)
8 rund: Badou Jack (22-3-3) vs Blake McKernan (13-0)
6 rund: Hasim Rahman Jr (9-0) vs Rashad Coulter (1-0)

MIKE TYSON W GAZIE: STRACIŁEM PRAWIE 50 KILOGRAMÓW >>>

KARTA WSTĘPNA
8 rund: Jamaine Ortiz (13-0) vs Nahir Albright (8-1)
8 rund: Irvin Gonzalez Jr (14-2) vs Edward Vasquez (8-0)
8 rund: Juiseppe Cusumano (18-3) vs Nick Jones (9-3)