Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-24

 ROZPISKA GALI SAUNDERS vs MURRAY

Już ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o drugiej obronie tytułu mistrza świata kategorii super średniej federacji WBO w wykonaniu Billy'ego Joe Saundersa (29-0, 14 KO). A kto jeszcze wystąpi 4 grudnia na obiekcie Wembley Arena w Londynie? Przedstawiamy Wam nowe zestawienia.


DANNY GARCIA: NIE CZUJĘ SIĘ DOBRZE, KIEDY JESTEM FAWORYTEM

Mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej, Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) 5 grudnia na stadionie AT and T w Arlington wraca na ring po ponad rocznej przerwie spowodowanej przede wszystkim wypadkiem samochodowym. Jego rywalem będzie bardzo mocny były czempion dwóch kategorii Danny Garcia (36-2, 21 KO), który twierdzi, że dobrze czuje się jako zawodnik, na którego nie stawia ogromna większość obserwatorów.


FURY vs JOSHUA: OJCIEC FURY'EGO PROPONUJE HAYE'OWI OGROMNY ZAKŁAD

Przed drugą, zwycięską walką Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z ówczesnym mistrzem świata Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), były mistrz świata David Haye stawiał podczas debaty w studiu BT Sport na Wildera. Ojciec Fury'ego, John Fury był pewny zwycięstwa syna i oferował zakład. Wczoraj zrobił to ponownie podczas debaty na temat starcia czempiona WBC z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO), mistrzem IBF, WBA i WBO.