SMITH: CANELO MIAŁ NAJLEPSZE DNI W WADZE ŚREDNIEJ

Callum Smith (27-0, 19 KO) jest przekonany, że Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) najlepsze dni miał w wadze średniej, a limit 76,2 kilograma należy już do niego. Bombardier z Liverpoolu 19 grudnia podejdzie do trzeciej obrony tytułu mistrza świata federacji WBA kategorii super średniej.

Dla obu zawodników będzie to pierwszy występ od trzynastu miesięcy. Canelo w ostatnim starcie znokautował w jedenastej rundzie Siergieja Kowaliowa, zaś Smith wypunktował Johna Rydera.

- Jeśli ktoś mnie nie ceni, to będzie mocno zdziwiony. Canelo najlepsze dni i walki miał w wadze średniej. W super średniej nie pokonał jak dotąd nikogo poważnego, ja natomiast wykosiłem wszystkich - przekonuje Smith.

Przypomnijmy, że Alvarez ma już na rozkładzie jednego z braci Smith. Cztery lata temu rozbił Liama Smitha i nokautując go w dziewiątej rundzie odebrał mu pas WBO wagi junior średniej.

Pojedynek odbędzie się w ogromnym obiekcie Alamodome w San Antonio, dzięki czemu na halę zostanie wpuszczona część publiczności. Normalnie weszłoby prawie 70 tysięcy kibiców, jednak w obecnej sytuacji będzie to prawdopodobnie około dziesięciu tysięcy fanów dobrego boksu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.