WRZESIŃSKI AWANSOWAŁ W RANKINGU BOXREC

Damian Wrzesiński (21-1-2, 6 KO) po wczorajszym zwycięstwie na gali w Szydłowcu awansował w rankingu portalu statystycznego Boxrec. Tym samym filar grupy Tymex Boxing Promotions jest obecnie 68. zawodnikiem wagi lekkiej - poprawił swoją lokatę o osiem oczek. Jest oczywiście najwyżej w rankingu w tym limicie spośród polskich pięściarzy.

Wrzesiński zanotował wczoraj kolejne tegoroczne zwycięstwo, pokonując na dystansie dziesięciu rund Luisa Angela Viedasa (26-10-1, 9 KO). Popularny "Wrzos" liczy na to, że w przyszłości skrzyżuje z kimś rękawice o tytuł mistrza Europy. Czas jest odpowiedni, bo podopieczny Mariusza Koperskiego ma już 33 lata i to jest ten moment, aby kariera Wrzesińskiego nabrała jeszcze większego tempa. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 22-11-2020 20:02:43 
Nie ma co, trzeba próbować mu załatwić jakiegoś ciekawszego przeciwnika. Jednak trochę się obawiam, że nic zupełnie z tego nie wyjdzie. Trzeba będzie podjąć ryzyko i wyjechać gdzieś po kasę i szansę.
 Autor komentarza: leon84
Data: 22-11-2020 20:19:06 
Mistrzem Europy jest Francisko Patera,a więc kompletnie poza zasięgiem Wrzesińskiego.Nie mam pojęcia,kto jest Mistrzem Unii Europejskiej ale może w ten pas powinien Wrzesiński celować.
 Autor komentarza: leon84
Data: 22-11-2020 20:26:24 
A znalazłem.Mistrzem Unii Europejskiej jest na tą chwilę jest Gianluca Ceglia,a więc jak najbardziej w zasięgu Wrzosa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.