DUBOIS I JOYCE ZAPOWIADA WYGRANĄ, HAYE STAWIA NA TEGO DRUGIEGO

David Haye idzie pod prąd i wbrew powszechnym opiniom stawia na wygraną za dziewięć dni Joe Joyce'a (11-0, 10 KO). W walce o mistrzostwo Europy wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej zmierzy się z Danielem Dubois (15-0, 14 KO).

- Mam swojego faworyta i jest nim Joyce. Zdobył złoty medal mistrzostw Europy oraz srebrny igrzysk w Rio, przy czy wiele osób uważało, że powinien zdobyć wtedy złoto. W boksie olimpijskim zdobył prawie wszystko. Dubois to ciekawy chłopak i ma już kilka interesujących zwycięstw na koncie, ale chcę go najpierw zobaczyć z kimś takim jak Joe. Dopiero wtedy dowiemy się, na co naprawdę go stać. Wciąż jest więcej znaków zapytania odnośnie Dubois niż Joyce'a. Z takim stylem jaki prezentuje Dubois musisz mieć naprawdę pełen bak paliwa. Widziałem jak trenuje Joyce i on wytrzyma wysokie tempo. A do tego nawet jeśli przyjmie coś mocnego, wciąż idzie naprzód - mówi sławny "Hayemaker".

- Nie czuję się na tyle lat ile mam, przede mną jeszcze parę dobrych lat. To bardzo ważna walka, gdyż przegrany będzie potrzebował trochę czasu na odbudowanie swojej pozycji, za to wygrany będzie już bardzo blisko szczytu. Daniel jest jeszcze młody i będzie miał jeszcze swój czas. Nie zamierzam potknąć się na tej potyczce. Chcę zostać mistrzem świata, a ten chłopak stoi mi na drodze - stwierdził sam Joyce.

- Nie zamierzam nic zmieniać w swoim boksie przy okazji tej walki. Wyjdę i ostro zaatakuję, postawię na szali wszystko. Słyszę często głosy, że mogę to wygrać bardzo szybko, lecz jeśli on przetrwa połowę walki, pokona mnie w końcówce. Będę gotowy na pełne dwanaście rund, choć zamierzam go złamać i zastopować. Dam z siebie wszystko i sprawdzimy, czy on będzie w stanie to unieść - ripostuje zmotywowany 23-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 19-11-2020 15:23:09 
Lepszych rywali pokonywal Joyce m.in Stiverne (TKO), Jenningsa (UD). Dubois nie pokonal jeszcze nikogo.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-11-2020 16:34:10 
To chyba najciekawsza walka w wadzę ciężkiej w tym roku.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 19-11-2020 16:40:34 
Tez stawiam na JJ. Dubois pierwszy raz zmierzy sie z kims wiekszym od siebie, z kims tko umie tez przyjac ale potrafi tez oddac i wydaje mi sie tez, ze zmierzy sie z gosciem, ktory sie nie cofnie tylko pojdzie do przodu. Joyce wyglada na goscia, ktory potrafi przyjac wiecej, a Dubois.. Zatanczyl po ciosach Lartheya, a co jak Joyce go zdzieli dwa razy mocniej? Jesli Dubois sie podpali i pojdzie na Joyce to zostanie znokautowany, jestem o tym przekonany.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-11-2020 18:44:59 
Dubois. W dodatku zaskakująco łatwo, zaskakująco wysoko. Ta jego postura jest myląca, naprawdę ma sporo sprawności i dynamiki, której u Joyce'a brak.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-11-2020 19:51:13 
Jeśli Haye stawia na Joyca to wiadomo że sie myli. Gdyby Jennings był bardziej ruchliwy, nie stał na linach i dawał sie okładać to tez by to wygrał. Jeśli DD ustoi mocny cios JJ'a to wygra.
 Autor komentarza: leonidas793
Data: 19-11-2020 20:10:10 
Zdecydowanie DD, joyce meczyl sie zworkiem trningowym Stivernem nawet go nie
przewrocil nie ma ciosu jest wolny brak dynamiki jedynie kondycja i presja ale na dd to bedzie za mało. Szykuje sie mega widowiskowa walka juz sie nie moge doczekac.
 Autor komentarza: holy
Data: 20-11-2020 08:32:47 
Im dłużej potrwa walka, tym gorzej dla duboisa. Kondycyjnie osłabnie z czasem.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 20-11-2020 10:12:25 
Wszystko rozegra się w głowie DDD... Jeśli się podpali, polegnie, jak kolega wyżej stwierdził już pływał z Larteya. Jeśli rozegra walkę technicznie i zawalczy dojrzalej [co mu się chyba jeszcze nie zdarzyło] to powinien dość pewnie wygrać z wolniejszym i mniej dynamiczniejszym Joycem.

Jeśli zawalczy jak się wypowiedział to polegnie, ale wolałbym osobiście oglądać jego wygraną.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.