CALLUM SMITH: W WALCE Z CANELO POKAŻĘ, JAK DOBRY NAPRAWDĘ JESTEM

Wczoraj ogłoszono, że mistrz świata WBA wagi super średniej, Callum Smith (27-0, 19 KO) już za miesiąc - 19 grudnia - zmierzy się z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Brytyjczyk uspokaja swoich kibiców: informuje, że szykuje się na grudniowy termin od dłuższego czasu i że jego wiara w zwycięstwo nad Canelo jest niezłomna.

19 GRUDNIA CALLUM SMITH DLA CANELO! >>>

- Cieszę się, że walka wreszcie została dopięta. Mogę się już skupić tylko na treningu. Od dawna ścigam Canelo. Jestem w szczycie formy, to moje najlepsze lata. Muszę walczyć, a teraz stoczę pojedynek największego kalibru. Jeszcze tuż przed ogłoszeniem walki dogrywaliśmy szczegóły, ale do końca nie byłem pewien, że to ja będę rywalem Canelo - powiedział Smith.

- Zawsze jestem w treningu i od dawna szykowałem się na grudzień. Wolałbym, żeby walkę ogłoszono wcześniej, ale jestem profesjonalistą. Teraz całkowicie skupiam się na Canelo. Zawsze wierzyłem w swoje umiejętności i w to, że wygram z Alvarezem. Szanuję go, ale wierzę, że w swojej najlepszej formie z nim wygrywam. Ludzie mogą myśleć, że moja wygrana byłaby dużą niespodzianką i mają do tego prawo. Ja widzę to inaczej. Oczywiście Canelo to teraz inny zawodnik niż wtedy, gdy walczył z moim bratem Liamem (cztery lata temu Meksykanin pokonał Liama Smitha przed czasem - przyp.red.). Muszę być gotowy w ringu na wszystko, jednak nie czuję presji. Gdybym nie wierzył w wygraną, nie brałbym tej walki. Mam okazję pokazać ludziom, jak dobry naprawdę jestem. I to właśnie zrobię (...) - dodał ''Mundo''.

Przypomnijmy, że swojej ostatniej dotychczas walce Smith pokonał jednogłośnie na punkty po trudnej przeprawie Johna Rydera 23 listopada listopada zeszłego roku w Liverpoolu. Trzy tygodnie wcześniej, 2 listopada w Las Vegas swoją ostatnią dotychczas walkę stoczył Saul Alvarez, nokautując czempiona WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 18-11-2020 18:21:42 
niby Canelo pokazał już że wygrywa z każdym, nawet z większymi od siebie (czasem remisuje;)), ale nie do końca widzę go wygranego, bo spotkają się bokserzy jeden gabarytów Szpilki (Smith ma nawet lepszy zasięg), a drugi gabarytów Jackiewicza, nie zdziwie się jak okaże się że to jednak za dużo dla rudego
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-11-2020 20:14:23 
Rudy załatwi tego drągala ciosem na schaby, tak jak jego brata. Można czuć niechęć do Cynamona, ale nie można odmówić mu klasy a ta jest najwyższa.
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 19-11-2020 00:00:35 
Też nie lubię Rudego, ale trzeba mu oddać, że nawet w super średniej będzie z każdym faworytem. Będę kibicował Smithowi, choć nie wyobrażam sobie jego zwycięstwa. Walka z Ryderem pokazała, że ma on problemy z dużo niższymi rywalami, którzy non stop na niego nacierają. A przecież obiektywnie - Canelo to gość co najmniej dwie półki wyżej od Rydera. Tak czy siak nie mogę już doczekać się tej walki i mam nadzieję, że Brytyjczyk wyjdzie do ringu w najlepszej formie w swoim życiu.
 Autor komentarza: holy
Data: 19-11-2020 08:13:41 
Smitha widziałem tylko w ostatniej walce i gdyby tylko na jej podstawie oceniać, to porażka pewna jak zmarszczki po 60.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 19-11-2020 21:01:07 
mógłby Smith wspomnieć co ma niby zamiar zrobić w tym ringu, Alvarez w obronie może najlepszy pięściarz obecnie na rynku, nie do trafienia praktycznie dla Anglika mocnym ciosem, niski i krępy, będzie skracał ring i trafiał we wszystkich płaszczyznach na górę i na dół, Callum nie ma takie przedniej ręki żeby zatrzymać Rudego to w ogóle nie ma mowy, więc tylko nogi, lekkie punkciki na dystansie w locie gdzieś mogłyby wchodzić w grę, tylko że Canelo jest szybszy więc ja to widzę posprzątane, obym się mylił, wygrana Smitha to co tu gadać byłby szok dekady albo coś w tym rodzaju
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-11-2020 09:16:56 
Kibicuje Smithowi rzecz jasna, ale jeśli wygra Canelo, to ja mam tylko prośbę, niech to będzie uczciwe zwycięstwo..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.