FURY: JESTEM PEWIEN, ŻE MOGĘ POKONAĆ JOSHUĘ

Coraz częściej mówi się o potencjalnej walce na szczycie w kategorii ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) a Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO), do której miałoby dojść w przyszłym roku. "Król Cyganów" jest absolutnie pewien, że gdy do takiego pojedynku by doszło, będzie on w stanie pokonać mistrza olimpijskiego z Londynu.

Fury, który ciągle zmaga się z problemami prawnymi dotyczącymi zapisów kontraktowych co do trzeciej walki z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), przekonuje, że gdy skrzyżuje rękawice z "AJ'em", to jego ręka po walce powędruje do góry. – Jestem w stu milionach procentów pewien, że mogę z nim wygrać. Jestem niepokonany w trakcie dwunastoletniej już kariery, dwukrotnym mistrzem świata w wadze ciężkiej, tak, pierwszym w historii człowiekiem, który dwa razy zdobył pas mistrzowski w kategorii ciężkiej, nie odnosząc żadnej porażki. Co jest niespotykane, jestem w stu procentach pewien, że pokonam każdego, kto stanie przeciwko mnie w ringu i właśnie dlatego jestem mistrzem świata – powiedział w programie Capital Breakfast Fury.

Pochodzący z Manchesteru pięściarz odpowiedział również na zaczepkę Joshuy, który skomentował niecodzienny styl ubierania się Fury’ego. – Nie jestem najmodniejszą osobą na świecie, ale moje garnitury są ekstrawaganckie, krzykliwe i zuchwałe, dokładnie takie jak moja osobowość. Na koniec dnia nie chodzi o pokaz mody, tylko o dwóch mężczyzn, którzy stają twarzą w twarz w celu zdobycia chwały i wszystkich pasów mistrzowskich. To zdecydowanie nie jest konkurs mody, ale sądzę, że przebiłbym Joshuę także i w tej dziedzinie – skomentował "Król Cyganów".

Przypomnijmy, że Fury miał wrócić do ringu 5 grudnia w walce z Agitem Kabayelem (20-0, 13 KO), lecz jego powrót przełożono na następny rok. Joshua z kolei zmierzy się już 12 grudnia z Bułgarem Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO). W przypadku zwycięstwa Brytyjczyka, do walki z Furym może dojść w pierwszej połowie 2021 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 18-11-2020 14:30:57 
Z cały szacunkiem ale pewien może być tylko BlackDog, reszta może jedynie domniemywać.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 18-11-2020 14:35:33 
Dokładnie blackdog ma już gotowy scenariusz walki w głowie pochawli się tym niebawem tutaj
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-11-2020 15:26:17 
Oczywiście, że Fury ma możliwości pokonać Joshue. metody ma już opracowane.

Wystarczy podać mu wodę z środkiem rozluźniającym mięśnie, czy walić w Joshue metalowym jajem ukrytym w rękawicy.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 18-11-2020 17:35:28 
Black dog

To gupek cały czas faworyzuje AJ wszyscy inni nie, ma dziwny sposób bycia widać że to lamus za klawiatury bo gość z charakterem by takich wypocin nie wrzucał w sieć.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-11-2020 18:34:04 
Hahaha!
Zlot cheerleaderek BlackDoga! Przydupasy gorszej klasy. Trójka muszkieterów która loguje się na stronę tylko po to by o mnie pogadać xD

Może pomyślcie chłopaki o jakimś fanklubie czy coś bo to jednak strona bokser.org a nie KochamBlackDogaIciągleOnimMyślę.pl
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 18-11-2020 18:57:30 
ad. Black Dog

"Nec Hercules contra plures" - co w wolnym polskim przekladzie mozna ujac : " i Herkules dupa gdzie matolow kupa". Niestety ,nastaly takie czasy ,ze rozsadek i rozwaga sa przesladowane przez wszechobecna glupote. Dzielnie sobie dajesz rade kolego ,ale malo osob ,ktore maja podobne do ciebie zapatrywanie na tematy piesciarskie , cie tu wspiera.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 18-11-2020 19:17:32 
Ja tam codziennie widzę jak jakieś pedały go wspierają więc myślę że nie jest tak źle.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 19-11-2020 11:03:42 
Oj tam, BlackDog jest jednym z bardziej merytorycznych userów boksera. Ocenia co prawda mocno przez pryzmat swoich sympatii i tak widać było u niego żółć po przerwaniu panowania Włada Kliczki przez Furego (teorie spiskowe odnośnie choroby Furego) oraz umniejszanie Adamkowi ale poza tym widać u niego wiedzę o pięściarstwie i zaangażowanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.