PRZYZWOITA OGLĄDALNOŚĆ WALKI CRAWFORDA Z BROOKIEM

Pojedynek o mistrzowski pas WBO w kategorii półśredniej pomiędzy Terencem Crawfordem (37-0, 28 KO) a Kellem Brookiem (39-3, 27 KO), który odbył się w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas, osiągnął niezłe wyniki oglądalności w telewizji ESPN.

Agencja Nielsena poinformowała, że walkę oglądało 2,029,000 widzów. Jest to o ponad pół miliona więcej niż w trakcie pojedynku "Buda" z Litwinem Egidijusem Kavaliauskasem (22-1-1, 18 KO) w grudniu 2019 roku, kiedy to przed telewizorami zasiadło 1,481,000 kibiców. Najlepszy wynik oglądalności podczas współpracy z ESPN Crawford osiągnął w październiku 2018 roku, gdy jego walkę z Jose Benavidezem Juniorem (27-1, 18 KO) śledziło 2,245,000 widzów (2,8 miliona w szczytowym momencie).

BOB ARUM: STRACIŁEM NA WALKACH CRAWFORDA FORTUNĘ >>>

Crawford pokonał Brooka przez techniczny nokaut w czwartej rundzie, a po walce doszło do zgrzytu, gdy promotor mistrza Bob Arum zasugerował, że pochodzący z Omahy pięściarz "mógłby zacząć lepiej się promować", a za pieniądze stracone na jego ostatnich trzech walkach szef grupy Top Rank byłby w stanie "wybudować dom w Beverly Hills".

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.