MME W BUDVIE: MARCEL MATERLA W ĆWIERĆFINALE

Pierwsze walki Polek i Polaków podczas trwających Młodzieżowych Mistrzostw Europy w czarnogórskiej Budvie zakończyły się wczoraj dwoma porażkami i jednym zwycięstwem.

Karolina Ampulska (54 kg) przegrała jednogłośnie na punkty z Rosjanką Lianą Tarasian, a Jakub Straszewski (91 kg) również jednogłośnie poległ w boju z Macedończykiem Arijanem Azemim. Jedynym biało-czerwonym zwycięzcą jest na razie Marcel Materla (56 kg) - nota bene syn utytułowanego zawodnika MMA Michała Materli - który w swojej pierwszej walce wygrał 3:0 z Luarem Aliu (Kosowo). We wtorek Materla wystąpi w ćwierćfinale, jego rywalem będzie Rosjanin Aleksiej Szendrik.

Dziś czekają nas dwa pojedynki w 1/8 finału z udziałem biało-czerwonych: w wadze 60 kg Beniamin Zarzeczny zmierzy się ze Stefanem Vozneacovschim (Mołdawia), w wadze 69 kg Mateusz Urban z Hiszpanem Sergio Martinezem, a w wadze 81 kg Sebastian Kusz z Rosjaninem Ramazanem Dadajewem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-11-2020 13:30:31 
Junior szaleje, a senior chyli się ku upadkowi i chwieje niczym Kelly Brook.Syndrom rozbicia we wczorajszych pojedynkach u obu, aż nadto widoczny, choć braku umiejętności technicznych anglikowi nikt nie zarzuci, ale odporności tam już nie widać.Analogicznie sytuacja wygląda z Materlą seniorem, waleczne serce pozostaje,ale bitwy odciskają swoje piętno, a widmo końca kariery zbliża się nieubłaganie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.