CRAWFORD vs BROOK: REAKCJE AMERYKAŃSKIEGO ŚWIATA BOKSU

Redakcja, Social Media

2020-11-15

Terence Crawford (37-0, 28 KO) po raz kolejny zaimponował, tym razem odprawiając Kella Brooka (39-3, 27 KO) w czwartej obronie tytułu mistrza świata WBO wagi półśredniej. Oto wybrane reakcje przedstawicieli amerykańskiego świata boksu.

CRAWFORD ZASTOPOWAŁ BROOKA I OBRONIŁ PAS WBO! >>>

Devin Haney: Terence Crawford to ostry kozak! Kończy typów w trybie bójki ulicznej. Lider P4P (bez podziału na kategorie - przyp.red.).

Regis Prograis: cholera. Mocny komunikat. Wciąż jednak mam Canelo na pierwszym miejscu rankingu P4P. Widzimy, jak świetnie prezentuje się Crawford, przechodzi tzw. ''test oka'', jednak Canelo walczył z lepszymi rywalami.

Claressa Shields: znowu to zrobił, po prostu ''Bud'' Crawford! Wielkie gratulacje!

Jamel Herring: jestem dumny z mojego braciszka. Kocham Cię człowieku.

Caleb Truax: powiem to jeszcze raz - ''Bud'' Crawford jest prawdziwym skurczybykiem, najostrzejszym kozakiem w tym sporcie.

Lou DiBella: skończył to tak po prostu! Crawford dostosowuje się do stylu rywala jak nikt inny. Wolny początek nie znaczy u niego nic. On jest pełnoprawnym bossem.

Sergio Mora: potęga ciosu prostego przednią ręką! A teraz cały świat chce zobaczyć walkę Crawforda z Errolem Spence'em Juniorem. Oby w przyszłym roku do niej doszło.