BROOK Z UZNANIEM DLA CRAWFORDA, CHĘTNIE ZOBACZY GO ZE SPENCE'EM

- Trafił mnie ciosem, którego nie widziałem. Tak naprawdę nie wiem co się stało na sam koniec - przyznał Kell Brook (39-3, 27 KO), który dobrze wszedł w walkę, jednak Terence Crawford (37-0, 28 KO) poskromił go w czwartej rundzie.

- Przegrałem z lepszym od siebie, nie mam żadnych wymówek. Naprawdę byłem znakomicie przygotowany. Może powinienem boksować w sposób bardziej zrelaksowany, ale po prostu przegrałem z lepszym. Prawda jest taka, że nikt nigdy nie zrobił mi czegoś takiego jak dziś Crawford, ani w walce, ani na sparingu - kontynuował Anglik, w przeszłości mistrz IBF w tym samym limicie. Na pocieszenie zostaje mu wypłata w wysokości 2 milionów dolarów.

Anglik przegrał z Crawfordem w czwartej rundzie. Trzy i pół roku temu Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) rozbił go w jedenastym starciu. To wielcy zawodnicy boksujący w tej samej kategorii. Na kogo postawiłby "Special K" w ich bezpośredniej konfrontacji?

- Trudno powiedzieć, bo styl robi walkę. Crawford zastopował mnie w wielkim stylu, nie wiem jednak, czy potrafiłby zrobić to samo Spence'owi. Ale na pewno to jest ważna walka do zrobienia i chętnie ją zobaczę - zakończył Brook.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-11-2020 10:53:11 
A taka smieciowa gadke mial.. Wiadomo, ze nie bedzie mowic, ze przegra, ale mial taki opor postawic i byc najciezszym rywalem.. Nie wiem jak ten gosc dostaje takie walki, kiedys byl dobry, po walce z GGG moze byc testem dla prospektow. Wychodzi tylko pp kapuste juz, a prawdopodobnie za chwile jeszcze walka z Khanem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.