CRAWFORD DOCENIŁ BROOKA, ARUM JUŻ PRACUJE NAD DUŻYMI WALKAMI

- Brook ma niesamowity talent. Przyszedł tu i dzielnie próbował odebrać mi tytuł. Był dobrze przygotowany, po prostu przegrał z lepszym tego dnia - powiedział Terence Crawford (37-0, 28 KO) po wygranej przed czasem nad Kellem Brookiem (39-3, 27 KO) w czwartej obronie tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO.

- Potrzebowałem trochę czasu na złapanie swojego dystansu i rytmu. Początek walki był trudny i wyrównany, bo Brook boksował w swoim dystansie i nie mogłem przycelować. Krok po kroku dostosowywałem się do rywala i panujących warunków. Walka walce nierówna i nie robi większej różnicy, że mi udało się pokonać Kella w czwartej rundzie, podczas gdy Spence Jr potrzebował na to jedenastu rund - dodał jeden z liderów zestawień P4P.

33-letni geniusz z Omaha zarobił za ten pojedynek 4 miliony dolarów. Ale jego interesują wielkie walki z innymi wielkimi wagi półśredniej. To już zadanie dla Boba Aruma.

- Powrócimy do tematu walki Terence'a z Mannym Pacquiao tuż przed lub tuż po Ramadanie na Bliskim Wschodzie, czyli w kwietniu bądź maju. Słuchajcie, 5 grudnia walczą Errol Spence z Dannym Garcią. Jeśli oni chcą dużych liczb PPV mogę wystawić Terence'a naprzeciw jednego i drugiego. I on pobije ich tego samego wieczoru. Prawda jest taka, że Spence zrobi wszystko, by unikać tej walki jak najdłużej. On dobrze wie, że nie ma z Crawfordem szans - stwierdził szef grupy Top Rank i promotor Crawforda.

- Naprawdę byliśmy już na ostatniej prostej walki z Pacquiao. Pieniądze się zgadzały, wszystko się zgadzało, ale nasze plany pokrzyżowała pandemia. Wybraliśmy więc Brooka. Ale dostaliśmy jasny przekaz, że jeśli Terence wygra, co właśnie uczynił, powróci temat takiej walki z Pacquiao na Bliskim Wschodzie (Katarze dop. Redakcja) na wiosnę - zakończył Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2020 08:28:56 
Szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć teraz Crawforda z Porterem. Tego dzika trudno utrzymać w ryzach.

Moja kolejność na cztery walki dla Terrenca to
Pacquaio lub Mikey Garcia - Porter - Spence jr. - i jakiś mistrz z 154 (koniec kariery)
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 15-11-2020 09:05:44 
MLJ co ci Pac Man zrobił że mu tak zle życzysz?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-11-2020 09:59:02 
Pacquaio to nie jest dobra opcja.Manny sporo ugrał z Thurman'em i sprawił sporą niespodziankę, ale nic dwa razy się nie zdarza,chyba, że jest się szczęściarzem jak Tony Bellew, który i tak wyczerpał swój limit.Terrence niech bierze się za Spence'a,Portera,Garcie jednego jak i drugiego, a nie niszczy legendę filipińczyka na naszych oczach.
 Autor komentarza: golabek
Data: 15-11-2020 10:21:00 
Up
Pełna zgoda, teraz byl Brook, fajne nazwisko, ale już chyba mocno naruszony, jeżeli potem będzie stary Pac Man, to niestety troche slabo. Jest zajebisty, być może top 1 P4P na ten moment, ale niech walczy z najlepszymi, będącymi w prime.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 15-11-2020 13:23:37 
Pac to zły wybór sportowy, ale idealny marketingowy.
Manny ma już 42 lata, mnóstwo wojen za sobą, a Crawford to młody gniewny kot z czołówki p4p do tego stylowo nie pasujący Pacmanowi, to byłoby lanie.

Pac złapał Thurmana w idealnym momencie, po długiej przerwie, kontuzji. Nic mu z tej wygranej nie ujmuję, bo Thurman to młody, duży, czołowy welter, ale Pacowi sprzyjaly w tej walce okoliczności, z Crawfordem to się nie powtórzy.
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 15-11-2020 14:32:24 
Z Pacmanem to niejeden może się zdziwić. On nie tylko jest wybitny, On jest wybitnie WYBITNY. Crawford jest takim trochę typem kontr-panczera, więc jak Marquez może mu trochę nie leżeć. Za Manego dostanie pewnie ok. 20 baniek zielonych więc zrobi wszystko żeby ta walka się odbyła i zrobi wszystko żeby wygrać. Jednak uważam, że aby wygrać z Manym - Terence będzie musiał wznieść się na ten najwyższy legendarny poziom.
Rocky - co masz na myśli, że Pacowi z Thurmanem sprzyjały okoliczności??
 Autor komentarza: rocky86
Data: 15-11-2020 15:13:11 
Akwizytor41

To że Thurman wracał po kontuzjach i długiej rozłące z ringiem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.