WYNIKI Z TEGO WEEKENDU

Prezentujemy Wam wyniki ciekawych walk tego weekendu, o których nie napiszemy szerzej, ale wypada wspomnieć suche wyniki. Zapraszamy.

Katie Taylor (17-0, 6 KO) całkowicie zdominowała niepokonaną dotąd Miriam Gutierrez (13-1, 5 KO), w końcówce czwartej rundy świetną kontrą z prawej ręki posłała ją na deski i pewnie zwyciężyła na kartach sędziów - 99:91, 100:90 i 100:89. Tym samym Irlandka obroniła tytuł bezdyskusyjnej mistrzyni świata wagi lekkiej.

Terri Harper (11-0-1, 6 KO) obroniła z kolei pasy IBF i WBC kategorii super piórkowej stopując w dziewiątej rundzie Katharinę Thanderz (13-1, 2 KO). Mistrzyni zraniła rywalkę lewym hakiem w okolice wątroby. Pretendentka przeżywała kryzys, ale sędzia pośpieszył się trochę ze swoją decyzją.

Bardzo twardy niegdyś "tester" czołówki wagi średniej - Brian Vera (28-16), teraz startuje w dywizji półciężkiej i dla podtrzymania aktywności w niecałe półtora minuty odprawił słabiutkiego Francisco Neto.

Utalentowany, choć już 30-letni kubański "ciężki" - Jose Larduet (4-0, 3 KO), już w pierwszym starciu pokonał Ferenca Urbana (7-2, 5 KO).

Niemiecki olbrzym, rozchwytywany ostatnio na sparingi przez najlepszych Christian Thun (6-0, 4 KO), wygrał przez TKO w trzeciej rundzie z Mirko Tintorem (15-5-1, 8 KO).

Występujący w kategorii cruiser John Parker (5-0, 2 KO) - młodszy brat Josepha Parkera, byłego mistrza WBO wagi ciężkiej, zastopował w drugiej odsłonie Jasona Tualę (2-2, 2 KO).