Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-13

 TOMASZ GROMADZKI vs MARIAN DZUPKA 21 LISTOPADA W SZYDŁOWCU

Znany z efektownego stylu walki Tomasz Gromadzki (11-4-1, 3 KO) miał walczyć 21 listopada w Szydłowcu z Sahanem Aybayem, ale ten doznał kontuzji, więc w jego miejsce wskakuje nowy rywal, rywalizujący dotychczas w dużo cięższych limitach wagowych niż Polak. Ale 'Zadymie' żadne wyzwanie nie jest straszne, co wielokrotnie udowodnił.
WŁODARCZYK WYZNACZONY DO WALKI O MISTRZOSTWO EUROPY

Europejska Unia Boksu poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) został wyznaczony do walki z obecnym mistrzem Europy wagi junior ciężkiej Tommym McCarthym (17-2, 8 KO). Według organizacji, obozy obu pięściarzy muszą najpierw dojść do porozumienia podczas negocjacji.

BENN vs FORMELLA WALKĄ WIECZORU 21 LISTOPADA W LONDYNIE

21 listopada w walce wieczoru gali na Wembley Arena mieliśmy zobaczyć starcie Dillian Whyte vs Aleksander Powietkin II, ale Rosjanin zachorował na COVID-19 i walkę przesunięto. Gala się jednak odbędzie, a na pozycję walki wieczoru przesunięto pojedynek w wadze półśredniej: Conor Benn (16-0, 11 KO) kontra niedawny rywal Shawna Portera, Sebastian Formella (22-1, 10 KO). Zobaczymy również inne ciekawe starcia.


TERENCE CRAWFORD vs KELL BROOK: TYPY MISTRZÓW ŚWIATA

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO) już jutro w Las Vegas zmierzy się z byłym czempionem, Kellem Brookiem (39-2, 27 KO). Oto, jak ten niezwykle ciekawy pojedynek widzą obecni i dawni mistrzowie różnych kategorii - od wagi półśredniej do piórkowej, od Keitha Thurmana do Kevina Kelleya.


HEARN: KONFLIKT WILDERA Z FURYM MOŻE UDERZYĆ W JOSHUĘ

Czy spór mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z pobitym przez niego w lutym Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) może skomplikować organizację walki Tyson Fury vs Anthony Joshua? Tego obawia się promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO - Eddie Hearn. Joshua 12 grudnia zmierzy się z Kubratem Pulewem, a potem zamierza skupić się na Furym, ale Wilder nie odpuszcza.