JOYCE CHCE WYGRANĄ NAD DUBOIS DOPCHAĆ SIĘ DO USYKA

Frank Warren bardzo wierzy w Daniela Dubois (15-0, 14 KO), ale przecież promuje również Joe Joyce'a (11-0, 10 KO). Panowie spotkają się za dwa tygodnie, a lepszy zejdzie z ringu jako nowy mistrz Europy wagi ciężkiej.

Dubois jest pupilkiem promotora, a Joyce ma być jego kolejną ofiarą. Ale zrobi wszystko, by udowodnić swoją wartość i pokazać, że to w niego powinny być ładowane pieniądze.

- Na ten moment to Daniel ma być koniem pociągowym i przyszłością grupy Queensberry, lecz jeśli go pokonam, albo inaczej, kiedy już go pobiję, to na mnie zwrócą się oczy innych. Sam Frank Warren zapowiada, że lepszy z naszej dwójki zawalczy wkrótce o mistrzostwo świata, a przecież po to właśnie podpisywałem kontrakt zawodowy - mówi wicemistrz olimpijski z Rio w wadze super ciężkiej.

Niewykluczone, że będzie to eliminator do walki o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO. Dlaczego? Anthony Joshua jest zobligowany do starcia z Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO), wydaje się jednak, że może wybrać lepiej płatną opcję z Tysonem Furym, a wtedy władze federacji WBO mogłyby pozbawić go swojego tytułu, a do walki z Usykiem o wakujące trofeum wystawić właśnie Dubois bądź Joyce'a.

- To byłoby niesamowite. Nie chcę za bardzo wybiegać w przyszłość, lecz bardzo chciałbym walki z Usykiem. Poznałem go już w lidze WSB. Nie obawiałbym się jego siły, bo nie bije mocno, tylko techniki i świetnego poruszania się po ringu. Pamiętajcie, że wtedy byłem jeszcze nowicjuszem, a on dopiero co zdobył olimpijskie złoto. W boksie zawodowym dystans jest dłuższy, a rękawice bardziej sprzyjają puncherom. To mogłoby działać na moją korzyść. On na pewno by mnie nie zranił, co byłoby jego problemem w tej walce - przekonuje Joyce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 13-11-2020 19:55:14 
Szczerze? Nie daje większych szans Joe w walce z Dubois... wiek zrobi robotę w tym wypadku.
Więc raczej marzenia Joe o walce z Usykiem legną w gruzach
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-11-2020 20:01:39 
To byłoby ciekawe, zwłaszcza że już dawno temu pisałem o zawodnikach którzy nigdy nie będą MŚ,
Joe Joyce
Hughie Fury
Adam Kownacki
Poza tym dla Ukra taki obrót sprawy to pewny pas HW. Nawet jak Joyce wygra z Dubois to jakie szanse ma z Usykiem? Usyk obskoczy go tak samo jak zrobił to w WBS.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 13-11-2020 20:19:19 
teanshin - Usyk nie ma przyszłości w ciężkiej tak samo jak Adamek. Jak powiedział sam Fury, usyk w walce z chisorą nikogo nie przestraszył nikt się go nie boi w tym momencie
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2020 07:09:50 

Jeśli miałby walczyć z Joycem o pas to jak najbardziej szanse na pas ma, a to że nikogo w ciężkiej nie postraszy już pokazał w walce z kanapowym handlarzem aut.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-11-2020 10:46:21 
Joyce był za stary na walki na szczycie jeszcze zanim te walki stały się dla niego realna opcją.

Chłop ma 35 lat i jedną walkę z wyeksploatowanym już Jenningsem.

Dubois to bardzo młody chłopak i potencjalnie kandydat do pasów, jeśli z odpornością na ciosy będzie u niego dobrze, to realnie będzie mógł myśleć o mistrzostwie.
Zobaczymy jak pójdzie walka z Joyce, bo mimo iż ten jest mobilny jak wóz węglem, to ręce ma ciężkie, a głowę twarda, do tego jest wydolny, więc sama presja może zamęczyć Dubois i złapać go czymś na wymęczeniu. Za dwa tygodnie się przekonany
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-11-2020 11:07:07 
Joyce to Joyce, kawał atlety, w dodatku 20s do setki, a to znacząca ogranicza jego możliwości, w innym wypadku byłby murowanym kandydatem do największych zaszczytów,niestety szybki Dubois powinien rozprawić się z Joe,ale mimo tego nie należy go całkowicie skreślać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.