TOMASZ GROMADZKI vs MARIAN DZUPKA 21 LISTOPADA W SZYDŁOWCU

Znany z efektownego stylu walki Tomasz Gromadzki (11-4-1, 3 KO) miał walczyć 21 listopada w Szydłowcu z Sahanem Aybayem, ale ten doznał kontuzji, więc w jego miejsce wskakuje nowy rywal, rywalizujący dotychczas w dużo cięższych limitach wagowych niż Polak. Ale ''Zadymie'' żadne wyzwanie nie jest straszne, co wielokrotnie udowodnił.

Na gali w Szydłowcu rywalem Gromadzkiego - boksującego w wadze półciężkiej i super średniej - będzie 22-letni, niepokonany Słowak Marian Dzupka (9-0, 6 KO), który rywalizuje w wadze cruiser i wadze ciężkiej.

W swojej ostatniej walce, w grudniu zeszłego roku w austriackim Kitzbuhel, Dzupka odprawił przed czasem Ibrahmima Odobasicia. Natomiast ''Zadyma'' w swoim ostatnim dotychczas pojedynku pokonał po wrześniowej wojnie w Rudzie Śląskiej Remigiusza Woza (niejednogłośna decyzja).

Przypomnijmy, że walką wieczoru szydłowieckiej imprezy będzie starcie Międzynarodowego Mistrza Polski wagi lekkiej Damiana Wrzesińskiego (20-1-2, 6 KO) z Meksykaninem Luisem Angelem Viedasem (26-9-1, 9 KO). Co jeszcze zobaczymy na tej gali? M.in. walkę wracającego do ringu Łukasza Maćca (25-3-1, 5 KO), który zmierzy się z Czechem Markiem Andryskiem (5-0, 4 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.