NONITO DONAIRE TYDZIEŃ PÓŹNIEJ I Z INNYM RYWALEM

Wszystkie plany Nonito Donaire'a (40-6, 26 KO) wywrócone do góry nogami. Sławny Filipińczyk mimo tego wystąpi jeszcze w tym roku, tylko z innym rywalem i w innym terminie.

"Flesz" miał 12 grudnia spotkać się z mistrzem WBC wagi koguciej, Nordinem Oubaalim (17-0, 12 KO). W ostatnich godzinach okazało się jednak, że Francuz ma problemy wizowe i nie będzie mógł polecieć za ocean.

Na szczęście dla Donaire'a przygotowania nie pójdą na marne. Były lider zestawień P4P wystąpi tydzień później niż dotąd zakładano - 19 grudnia w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Jego przeciwnikiem będzie ostatecznie Emmanuel Rodriguez (19-1, 12 KO). Portorykańczyk półtora roku temu stracił pas IBF w tym samym limicie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-11-2020 08:11:56 
Szkoda że nie z Qubalim, ale Rodriguzez to całkiem mocne zastępstwo. Pytanie tylko czemu Rodriguez widnieje na boxrecu, jako rywal dla francuza, a nie filipino ? Błąd boxreca, czy w tłumaczeniu ?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-11-2020 08:23:06 
Ciekawe, czy za problemami wizowymi Francuza stoi pandemia, czy też jego arabskie pochodzenie. Kella Brooka z podobnie jak Francja zapowietrzonego UK na walkę z Crawfordem wpuścili.
 Autor komentarza: JimmyDeSanta
Data: 13-11-2020 11:33:29 
Szkoda tej zmiany, ponieważ Donaire serio zasługuje na pas mistrzowski, a Oubaali byłby spokojnie do ogrania. Ale jestem pewien ,że swojej szansy jeszcze się doczeka.
Pozdrawiam ORG-owiczów
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-11-2020 18:40:04 
Niby świetny i czasami obejrzę jego pojedynki, ale taka kategoria wagowa to już wyłącznie dla hardcorowych fanów.Poniżej lekkiej(choć ta akurat, ze względu na piekielnie mocną obsadę) osobiście nie schodzę, aż takim hardcorem jednak nie jestem:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.