BRAT TYSONA FURY'EGO: DEONTAY WILDER NISZCZY SWOJE DZIEDZICTWO

Brat mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Tommy Fury (3-0, 2 KO) krytykuje Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), który po lutowej porażce przed czasem z ''Królem Cyganów'' najpierw szukał wymówek, potem długo milczał, a ostatnio zaczął rzucać ciężkimi oskarżeniami wobec Brytyjczyka i jego ludzi, a nawet wobec własnego obozu.

FURY ODPOWIADA NA SŁOWA WILDERA: POSTRADAŁ ZMYSŁY >>>

- To głupie, miałem wiele szacunku do Wildera, myślałem, że jest dobrym mistrzem, ale po prostu spotkał na swojej drodze godnego przeciwnika, a to, co teraz wygaduje, jest dla mnie nie do pojęcia. Jako czempion i wzór do naśladowania powinien przyznać, że dwa razy został pobity przez lepszego boksera. Powinien się otrząsnąć i powrócić. Tych wszystkich wymówek przykro się słucha. On nie jest dobrym sportowcem. Gada, co mu ślina na język przyniesie - powiedział Fury.

- To całe gadanie o zatrutej wodzie i innych rzeczach, te wszystkie absurdy po prostu nie przystoją sportowcowi. Porażkę bierze się na klatę i idzie naprzód. Myślę, że Wilder jest mocno zdołowany, bo jego ego było ogromne, podobnie jak ego każdego wokół niego - dodał Brytyjczyk.

- Ciężko jest przełknąć tak brutalną porażkę, on nie jest w stanie tego zrobić. To jest problem. Tyson jest dużo lepszym zawodnikiem niż Deontay, który niszczy w tej chwili swoje dziedzictwo - podsumował temat brat ''Króla Cyganów''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mani4c
Data: 09-11-2020 17:20:11 
To prawda. Wilder powinien zamknąć japę, srogo trenować i wrócić w mistrzowskim stylu. ;) A tak to staje się powoli pośmiewiskiem...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-11-2020 17:50:11 
Te dziedzictwo to mocno naciągnięte jest. Z pomocą WBC i parasolem ochronnym zaszedł tam gdzie zaszedł i osiągnął to co osiągnął ale fakty są takie że dużo ma jeszcze do udowodnienia facet. Większość walk to wyciągnięci z kapelusza zawodnicy + ominął on szerokim łukiem dwóch groźnych pretendentów których unikał LATAMI. O braku chęci (REALNYCH) do unifikacji też można by wspomnieć.

No i Fury powinien mieć z nim 2 wygrane.
Tak naprawdę bujał się Wilder na nazwisku Ortiza bo to jedyny jego tak wartościowy skalp.

Zobaczymy co wymyśli jak już przestanie rozprzestrzeniać te brednie wszędzie. Warunki do udowodnienia swojej wartości ma idealne teraz bo groźnych ciekawych zawodników z czołówki czy jej zaplecza nie brakuje. Tylko czy nie zabraknie chęci i odwagi by wyzwania podejmować.
 Autor komentarza: mani4c
Data: 09-11-2020 17:58:55 
Po tym wpierdzielu, który dostał od Fury'ego raczą to wątpliwie by chciał się jeszcze bardziej ośmieszyć. ;) Poważni bokserzy Hearna raczej nie będą chcieli walczyć z clownem, ale... taki freak fight Chisora vs Wilder? Why not? ;) Dubois vs Wilder? Whyte vs Wiler? Hmm.. ;)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-11-2020 19:22:08 
Nokauty przednie, bilans kosmiczny, ale rywale nie rzucali na kolana, tym bardziej, że większość to trupy wyciągnięte z szafy, a nie zawodnicy pierwszego sortu.

It's raining man, and umbrella made in WBC:))
 Autor komentarza: gerlach
Data: 09-11-2020 21:01:15 
@puncher48, a jakich rywali mial Joshua? 38-40 letnich (Takam, Kliczko, Powietkin, teraz bedzie 40letni Pulev?)

Prawda jest taka, ze na wybitnego technika i teoretyka boksu jakim jest Fury, Wilder jest za krotki. Ale reszte HW jest w stanie lac. A co zrobi ze swoja kariera to juz inna sprawa.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 09-11-2020 21:16:27 
BlackDog

Powiedz coś złego na Joshue no powiedz czemu ty wszystkich nienawidzisz i bredzisz w komentarzach, jeden napiszesz dobry by za chwile pisać bzdury bierzesz narkotyki? kokaine anfetamine ile można pisać chcesz wejść do redakcji bokser.org. Zacznij pisać felietony chłopaku ochłoń bo widzę że tym żyjesz pewnie nie masz nic do roboty co...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-11-2020 22:18:07 
deeceWzp

"Puki" co (cytuję twoją pisownię z innego postu w którym to uwaga wysyłasz innych do łopaty xD) to jedyną osobą która powinna ochłonąć jesteś ty bo ten bełkot aż ciężko zrozumieć...
Aż żal to komentować...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 10-11-2020 07:51:21 
BlackDog - jesteś skończony tu na forum
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-11-2020 09:06:49 
Słyszałeś @Blackdog, to koniec.
Champion20 oficjalnie wysyła Cię na emeryturę, wykonać xD
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 10-11-2020 15:22:48 
Prawiczek Wilder był do tego swojego dziewictwa tak przywiązany, że teraz niszczy swoje dziedzictwo ale to se ne vrati.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.